Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Preporuka za patike za trčanje

Koje preporučujete za trčanje ? Neka pristupačna cijena hvala
2017 04 02
ima sad popust na strops.hr pa koje preporučujete sa te stranice ?
2017 04 02
Meni su Nike Air Max najbolje za vježbanje u koje ima skakanja i trčanja, jer baš ublažavaju udarac noge o pod. Probala sam i druge, jeftinije, ali su me uvijek boljela stopala.
2017 04 02
Strops prvo nabije cijene pa onda stavi popust
2017 04 02
> aca0108: > ima sad popust na strops.hr pa koje preporučujete sa te stranice ? Sa te stranice nijedne
2017 04 02
nike roshe, lagane i jako udobne!
2017 04 02
Nemoj nikada naručivati tenisice za trčanje, tj. kupovati bez da ih isprobaš! Nije to da kupuješ obuću za đir po gradu, pa možeš i potrpiti neku sitnu neudobnost. Kao orvo, tenisice za trčanje , osim što moraju biti udobne i lagane, moraju biti i za cijeli broj veće od obuće koju inače nosiš. Drugo, tenisice koje su nekome super za trčanje tebi mogu biti živa muka - različita su nam stopala, različit način gaženja..... Ja sam polumaratonka i godinama trčim isključivo u Mizuno tenisicama. Prijateljica iz kluba trči isključivo u Saucony. Sad je druga prijateljica , ugledajući se na nju, također kupila Saucony i nakon nekoliko treninga skužila da joj nimalo ne odgovaraju, pa ih prodaje. Moraš isprobati više marki i unutar jedne marke više modela i brojeva dok ne nađeš one prave.
2017 04 02
adidas duramo 7 služile me dvije godine,meni udobne ali svakako preporučam isprobati :")
2017 04 03
Meni su uvjerljivo najbolje reebok pump! Ta mogucnost prilagodavanja tvojoj nozi je izvrsna. Jesu malo skuplje,al zna ih se nac po outletima vec za 200-300 kn
2017 04 03
ASICS, MIZUNO
2017 04 03
New Balance , Nike Air Zoom Elite ili Nike Vomero
2017 04 03
Nike fusion dual 230kn u Sport line-u u Ilici :)
2017 04 03
Slažem se, Asics i Mizuno. Air Maxice su mi više za šminku i nekakvu rekreaciju. Ali opet, to baš ovisi o tebi samoj, tj.tvojim stopalima.
2017 04 04
> SKY007: > ASICS, MIZUNO To je to s time da bi ja dodala i Saucony
2017 04 19
Skechersice. Meni najbolja obuća za sve (osim za pentranje po Velebitu :) ) Nedavno je ShoeBeDo imao dosta lijepe popuste pa sam si i ubrala par komada, možda još uvijek imaju nešto, u svakom slučaju isplati se pogledati. Sretno s potragom!
2017 04 20
1 2 Sljedeći