Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dijeta pomooć

Pozdrav cure, Da li neka od vas zna kako najbrže i uz pomoć koje dijete skinuti salo na trbuhu? :) Hvala!
prije 24 dana, 12:47
LCHF prehrana
prije 24 dana, 12:54
> Moj_Ormar: > LCHF prehrana i to ne samo kao dijeta, nego općenito kao način prehrane. ja sam smršavila preko 20 kg u godinu dana.
prije 24 dana, 13:03
Dukan. Poznajem jedan , da tako kažem, 'Klub Dukanovki' - 7 frendica koje su zajedno krenule na Dukan dijetu i rekreaciju, jedna je odustala već drugog tjedna od svega, jedna je ostala trudna, pa otpala i ona....svaka sličnost između ove priče i one o 10 malih crnaca tu prestaje - preostalih 5 smršavilo točno koliko su htjele (radi se o cca 15ak kg u roku opet cca 4 mjeseca) i održavaju tu kilažu zdrave i čile već dvije godine - 15.04. imamo party kojim proslavljaju dvogodišnjicu kretanja u novi način života.
prije 24 dana, 16:05
Tu definitivno fali smajlić koji lupa glavom u zid. Nijedna dijeta. Zdrava i uravnotezena prehrana bazirana na visokom udjelu proteina, velikom unosu tekućine (voda, nezaslađeni čajevi) + tjelovježba.
prije 23 dana, 21:05
> ditachi: > Tu definitivno fali smajlić koji lupa glavom u zid. Nijedna dijeta. Zdrava i uravnotezena prehrana bazirana na visokom udjelu proteina, velikom unosu tekućine (voda, nezaslađeni čajevi) + tjelovježba. Pa riječ dijeta znači način prehrane!!!!!!!! A ovo što ste opisali (visok udio proteina, jaaaaako malo šečera... - to baš odgovara LCHF načinu prehrane. LCHF = Low carb high fat = puno proteina, puuuno povrća (naročito svježeg), puno zdravih masnoća (hladno prešana ulja...), puno jaja i ribe, jako malo šečera i jako malo ugljikohidrata
prije 23 dana, 21:46
Kod nas većini ljudi dijeta znači gladovanje neko vrijeme (obično pred ljeto) pa povratak na staro, a ne način prehrane. Potpisujem za LCHF, ovo je definitivno najlakši način skidanja kila, a ima i mnoge druge benefite :)
prije 23 dana, 22:11
Ne treba mi poduka niti iz engleskog jezika, niti iz nutricionizma, hvala. Pod dijetu svi smatraju gladovanje zato sam napisala nikakva dijeta. LCHF ne podržavam kao niti jedna osoba koja zna ponešto o funkcioniranju ljudskog tijela i prehrani. Ugljikohidrati su nam potrebni za normalno funkcioniranje. Šećer je ugljikohidrat, just sayin'. Ili da i ja stavim 10 uskličnika? Hm. Neda mi se na 50 tema ponavljat ko papiga, ovdje sam dosta pisala http://mojekrpice.hr/forum/t/123244/veganstvo-iskustva
prije 23 dana, 22:18
dijeta 10 posto.....tako se zove.....
prije 22 dana, 22:43
Dijeta 10 posto- ja sam u kratkom vremenu izgubila 10 kg, salo sa stomaka otišlo i nastavila dalje bez šećera, brašna, sokova i 2 godine nije se vratilo ništa
prije 22 dana, 08:32
Preporučila bih svakako Hrono prehranu, najbitnije od svega nisi gladan, a kile idu isključivo sa strateških područja. Zdrav način prehrane a nisi ograničen unosom namirnica. Ja i moje prijateljice imamo stvarno ugodna iskustva s prehranom, postoje grupe na facebook stranici ali i knjige. Najbitnije od svega - nema yo - yo efekta!! I uz prehranu svakako calivita proizvode ukoliko želite zdravo skidanje kilograma bez vraćanja. Ako vas više zanima slobodno se javite :)
prije 21 dan, 22:44
Prehrana prema krvnoj grupi, idealna težina. o:)
prije 14 dana, 21:09
Sve te djete su glupost. Cuda ne postoje. Ovdje pise sve sto treba znati na zdrav i pametan nacin. http://body.ba/fitness/mrsanje/najbolji-vodic-za-mrsanje/75 Drzi se toga budi ustrajna i strpljiva i rezultati ce se vidjeti.
prije 14 dana, 23:21
Pa ja bih ti preporucila, izbaci kruh, tjesteninu, sokove i slatkise, ujutro popiti casu mlake Vode s iscjedjenim limunom. Ja sam znala nekad prije jela popiti iscjedjeni grejp, zlicicu meda i zlicu jabucnog octa. Super djeluje na ono sto pojedes lakse otapa masnoce iz obroka. Ali je pregadan okus pa sad hehe... jedi vise puta dnevno, tj 5 puta Manje obroke(dorucak, uzina, rucak, uzina, vecera). Dobro sazvaci obroke da se lakse probavi hrana....ne znam Mislim da je to uglavnom to....
prije 14 dana, 00:12
Preletjela sam ovaj članak na body.ba, načelno je ok, ali ova brojka unosa ugljikohidrata je morbidna. Meni je danas high carb day i doslovno se mučim unijeti 200grama DOBRIH ugljikohidrata. A preko 200g ne treba nikome normalne kilaže tko konzumira cca 2000 kalorija. S dijetama (ono što vi smatrate dijetama) odlaze i mišići i masti. Slobodno se glupirajte pa se sa 60 godina nećete moći kretati jer vam neće ostati mišića koji podupiru kosti.
prije 14 dana, 16:15
1 2 Sljedeći