Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

policisticni jajnici..

hejj cure ima li slicnih dijagnoza kao ja ;policisticni jajnici..znaci bila sam na pregledu i dok .mi je rekla da su mi oba jajnika kao "svicarski sir " puni ,, predlozila mi je terapiju tableta,kako je vama imate li bolova
2017 04 05
Koju tabletu?
2017 04 05
Mojoj kolegici su dijagnosticirali sa 16 godina polucisticne jajnike i od tad pije kontracepcijske, promjenila ih je brdo dok joj napokon nisu jedne odgovarale i eto sad nakon 4 godine je bila ponovno i doktorica je rekla da joj se poboljsalo stanje, ali da svejedno mora tablete piti i dalje. Ali znam da njoj je stvarno uzasno bilo od prvih tableta i bolovi i mucnina, uzas. Ali eto nadam se da tebi ne bude tako.
2017 04 05
imam,20g policistične...pila tablete neko vrijeme i prestala,nakon 2 trudnoće ciklus se normalizirao...
2017 04 05
također imam tu dijagnozu već 25 godina, ništa ne činim i nemam nikavih problema, kakve tablete, za što?
2017 04 05
Preporučujem rhodiolin tablete, prirodno, na bazi minerala, odobreno od strane ministarstva zdravlja, osobno znam da pomažu u rješavanju policističnih jajnika. AKo vas zanima više informacija slobodno se javite :)
2017 04 06
e hvala vam cure,,nije mi tocno rekla koju samo da su kontracepcijske =hormonalne,obzirom da sam rekla da bih voljela malo razmisliti jer od tih tableta ne bih mogla zatrudniti,nego bi prvo trebala njih prestat piti nekih 6mj do godinu pa tek onda planirati trudnocu,,zato sam pitala jel ima koja slicnu situaciju,jer me stvarno boli a neznam jeli to "normalno" jer mi je dok rekla da i nju probada pa sad ,,,,
2017 04 10
> marija0109: > Preporučujem rhodiolin tablete, prirodno, na bazi minerala, odobreno od strane ministarstva zdravlja, osobno znam da pomažu u rješavanju policističnih jajnika. > AKo vas zanima više informacija slobodno se javite :) Slazem se, odlicne su! Znam puno kolegica koje su time rjesile problem, isto rekli dok da nece ostat trudna itd, na kraju sve ok. Uz to znam da nema nikakvih nuspojava
2017 04 22
Pijem Diane 35 već godinu dana, imam 2 mjeseca do kraja terapije, pa ćemo vidjeti što dalje. Imala sam gotovo nepostojeći progesteron, sad je na pola onoga koliko bi trebao biti. Meni je PCOS uzrokovao užasne akne po bradi i čitavim leđima, pretjeranu dlakavos, ispadanje kose na sljepoočnicama, ciklus je trajao po 40+ dana i menge su bile bolne. Imala sam užasnih problema sa spavanjem i konsekventno s imunitetom. Situacija se počela poboljšavati tek nakon cca 8mjeseci pijenja tableta. Sad sam paranoična da će se stanje vratiti kako je i bilo ako ih prestanem piti, ali se nadam da neće biti tako :/
2017 04 24