Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak nije poskupio ako..

da. još kad bi tete na tisku bile susretljive i htjele uopće naučit kako se šalje... redovito ispunim doma i onda im ne učita iz prve i odmah daju papir, a jedna ne želi niti pokušat očitat bar kod.. tako da šaljem sa kioska 10min od kuće di su žene normalnije.
2017 04 14
Ja isto nikad ne printam,pokazem mejl sa barkodom i nikad nisam imala problema
2017 04 15
ja sam prije dva dana kreirala paket na internetu, dođem na tisak i pokažem bar kod i žena mi kaže da ona to tako ne zna poslat...nakon toga sam rekla da ću se žalit i onda je promijenila boju glasa i kao probat će ipak poslat, skrenirala je bar kod na mom mobitelu i naplatila mi po staroj cijeni paket M veličine 20 kn, no svejedno sam morala ispunit onaj papirić koji je onda zaljepila na kutiju..... pa zanima me da li sam morala ispunjavat taj papir ili ne pošto preko bar koda svi su joj se podaci pojavili u sustavu....?
2017 04 15
Može info- kad najavim paket na netu u kojem maksimalnom roku ga nakon toga moram predati ? Hvala
2017 04 16
> MYGIRL: > Može info- kad najavim paket na netu u kojem maksimalnom roku ga nakon toga moram predati ? Hvala Mislim da se ta najava odnosi na taj dan - ili u roku od 24 sata; to nisam posve sigurna... nikad nisam čekala dulje od par sati :)
2017 04 16
Hvala> NadaMihaljevic: > > MYGIRL: > > Može info- kad najavim paket na netu u kojem maksimalnom roku ga nakon toga moram predati ? Hvala > Mislim da se ta najava odnosi na taj dan - ili u roku od 24 sata; to nisam posve sigurna... nikad nisam čekala dulje od par sati :)
2017 04 16
> leptiricaMo: > > ProdajaOdjece7: > > > prgica: > > > Da,,,ja sam skinula aplikaciju Tisak Code i doma napisem podatke a prodavacici pokazem samo kod > > > Brzo je i stara cijena 😉 > > Treba li se svejedno printati obrazac s te aplikacije? > Ne,samo se pokaže barkod na mobu odlično, hvala :")
2017 04 17
> sanjaurban: > čekajte samo da Todorić to sazna! Hahaha......dobra
2017 04 18
vidiš vidiš, ali teta na kiosku ti ne kaže tu caku, nego samo da je poskupilo i još se smješka. bit će stockholmski sindrom
2017 04 19
Aplikacijica je super. Samo skrinšotam finalni kod i pokažem teti na kiosku. Puno brže i jednostavnije.
2017 04 23
1 2