Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Robica stigla u lošem stanju, prodavač se ne javlja...

u potrazi za robicom za bebača ponudila sam zamjenu par osoba koje su imale lotove ljetne robe za dečke. Jedna mi se osoba javila i bila je spremna zamjenit svoj lot od 4 komada robice za malu bebu za jednu moju stvar novu s markicom. U opisu je pisalo samo lot za dečkića bez puno opisa. Na slikama su stvari stvarno izgledale ok. Vjerujem, jer sam nova tu, da je djelom moja greška što nisam pitala točno u kakvom su stanju stvari ali ipak mislim da je osoba koja je pristala na zamjenu trebala navest da su na kraju stvari koje su, osim što su smrdile užasno po cigaretama, sve do jedne bile zaflekane onakvim žutim ustajalim flekama koje ne idu dolje a jedan body čak ima nemalu rupu na sebi. poslala sam joj poruku navodeći da nije u redu da takve stvari prodaje i ne navodi stanje. Da li je to ok i da li da jednostavno odustanem i priznam da sam trebala pitat u kakvom su točno stanju stvari? Evo i link http://mojekrpice.hr/items/odjeca/5979853/ljetni-lot-za-decke
prije 15 dana, 20:59
Nije vaša greška. Oštećenja, nedostatke, mrlje i sl. prodavač je dužan navesti u opisu.
prije 14 dana, 21:10
Točno je znala šta radi, svjesno je uzela novu stvar i poslala vam svoje zaflekane. I ako je vidjela da ste nova, bili ste pravi mamac. Slikajte stvarno stanje robe, postavite te slike ovdje javno i pošaljite joj link ove teme u inbox. Tražite povrat svog artikla, za početak... A onda ćemo vidjeti reakciju...
prije 14 dana, 23:16
Ah da, tražite da vam vrati i novac za 2 poštarine, kad je tako bezobrazna!
prije 14 dana, 23:17
Nije u redu,takve stvari se ne prodaju i da Vi za svoje novce morate izigravati Sherlocka Holmesa....
prije 14 dana, 23:19
Uzas, i to jos stvari za bebicu... kako je nije sram... uh, na djecicu sam osjetljiva...
prije 14 dana, 09:20
problem je što am pred porodom pa sam dio stvari poslal odma na pranje baki (jer ima bolju mašinu) u nadi da će fleke otić, kapicu zaflekanu i podrapani body su doma još :(((( . Prodavač mi ne odgovara uopće, što je najbolje ima dvjestotinjak pozitivnih feedbacka i nisam ni pomislila da bi ovako moglo ispast. sad se ja osjećam loše. koji je prvi korak nakon što se ne javlja?
prije 14 dana, 09:50
![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/0776bd2dfd808f5e1c1961890fbe8bfe.jpg) ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/93c9447114b8c1fb4ae40ab00e606f17.jpg)
prije 14 dana, 09:59
totalni bezobrazluk..... negativku kod kuću....bez milosti
prije 14 dana, 10:16
Sram ju može biti :@ To svom djetetu ne bih obukla nikad a kamoli tuđem....doslovno ponižavanje. Baš sam ljuta. Lijepo Vi njoj ostavite negativnu i obavezno link ove teme.
prije 14 dana, 10:38
javila se upravo da je u gužvi sa djecom radi uskrsa i da će vratit moj artikl, a ja njoj njene "i gotova priča". Baš mi žao, evo sad ode tih 30 kn na poštarinu tamo i nazad...glupost
prije 14 dana, 10:40
Evo dotična korisnica Jellaa je logirana, vjerujem da čita temu i bilo bi baš zgodno da se javi u temu ili Vama. Strašnoo!
prije 14 dana, 10:40
ostavila joj link teme, nakon tog se javila. sad ne mogu negativnu ostavit kad je ponudila da atrikle vratimo jdna drugoj. samo što sad ja ispadam grozna
prije 14 dana, 10:41
> tigger: > javila se upravo da je u gužvi sa djecom radi uskrsa i da će vratit moj artikl, a ja njoj njene "i gotova priča". Baš mi žao, evo sad ode tih 30 kn na poštarinu tamo i nazad...glupost Pa nek Vam uplati poštarinu...i kraj priče.
prije 14 dana, 10:41
ja sam skroz zbunjena, sad kaže da će uplatit cijenu artikla koji je dobila u zamjenu a da robicu ne moram vračat...
prije 14 dana, 10:46
1 2 3 Sljedeći