Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Naručujem za vas sa svih stranica + popis online shopova

Kako naručiti? ❤pošaljite link artikla u inbox (nisam često na forumu i ako mi napišete ovdje poruku šanse su da je neću vidjeti) ❤ izračun cijene o dnevnom tečaju PBZ-a ❤uplata na račun ❤nakon što uplata sjedne naručujem isključivo na adresu kupca ❤dostava direktno na adresu kupca Naručujem sa svih stranica i brinem se o narudžbi dok ne dođe do vas te pomažem u slučaju da nešto nije u redu s njom. Uslugu potražnje i uslugu dogovora sa sellerima (kontaktiranje sellera, dodatna pitanja i sl.) smatram dodatnim uslugama koje se naplaćuju i molim stoga da mi ne tratite vrijeme. Ovome pristupam ozbiljno i to očekujem i od vas. Aukcije više ne radim. Popis najpopularnijih stranica (naručiti mogu s bilo koje stranice s koje želite naručiti): Get the label - markirane stvari po sniženim cijenama Dorothy Perkins Jollychic Wholesale7 Cndirect SheIn Asos Mango Mango outlet Aliexpress ebay Wish Wholesale-dress Chic Wish Yessstyle Cct Fashion Newdress Yoins Twinkledeals Missguided Sportsdirect Urban Outfitters Boohoo Amazon Dresslink Romwe Choies H&M Zara Uskoro moguće i velike skupne narudžbe
prije 12 dana, 17:50