Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Upala uha?

Jučer ujutro sam si štapićem čistila uši kao i svaki put do sada, znači ništa jače ili grublje, međutim, od tada na jedno uho rekla bih čujem 90% slabije, a jutros me počelo i boljeti (jaka tupa bol). Temperature nemam. Da se radi o uplali uha? Nisam je nikada imala pa ne znam. I što mogu uzeti protiv bolova - ibuprofen (Neofen), lupocet ili nešto treće? U uputama se nigdje ne spominje bol u uhu.
prije 12 dana, 14:49
Meni ovo izgleda kao puknuće bubnjića.
prije 12 dana, 15:10
Možeš uzet za bolove, ali svakako trebaš doktoru..
prije 12 dana, 15:23
Uzela sam Neofen jer više nisam mogla od bolova. Svakako namjeravam kod doktora, ali blagdani su pa tek u utorak. Googlala sam puknuće bubnjića i niti to mi ne izgleda kao nemoguće. Hvala
prije 12 dana, 15:36
Nazalost nije nemoguce jer su ti stapici stetni i mozes se jako ozlijediti s njima :/
prije 12 dana, 17:02
Svi mi koristimo stapici jer su nekako prakticnji. Ali nazalost vise puta ode do ostecenja bubica i slicno :( najbolje bi bilo koristiti spray npr audisan. Ja svaki dan si kazem da cu ali nikako da napustim stapice :(
prije 12 dana, 17:51
Odi do hitne da ti pogledaju, to je pet min posla i digni lijekove u dežurnu apoteku
prije 12 dana, 19:21
I ja mislim da s ovim simptomima ne bi trebalo čekati utorak. To je opravdan razlog za olazak na hitnu.
prije 12 dana, 19:54
Hvala, cure. Ići ću odmah rano ujutro kod dežurnog liječnika ili na hitnu. Uopće nisam bila svjesna koliko *ranja mogu napraviti ti štapići. Definitivno, nakon ovoga ih više neću koristiti i pitat ću dr. što da koristim kao alternativu. Javim vam sutra što je bilo kod dr.
prije 11 dana, 21:10
> Katarina84: > Jučer ujutro sam si štapićem čistila uši kao i svaki put do sada, znači ništa jače ili grublje, međutim, od tada na jedno uho rekla bih čujem 90% slabije, a jutros me počelo i boljeti (jaka tupa bol). Temperature nemam. Da se radi o uplali uha? Nisam je nikada imala pa ne znam. I što mogu uzeti protiv bolova - ibuprofen (Neofen), lupocet ili nešto treće? U uputama se nigdje ne spominje bol u uhu. Ja imam slican problem, kad legnem na uho ko da se zastopa i nis ne cujem na njega, onda se to nekak popravi ko da cujes trs u uhu i onda je okej, vjerovatno si sa stapicima napravimo kako i kazes, *ranja..uzas.. :/
prije 10 dana, 12:35
Ma nije vjerojatno tako ozbiljno. Meni se to desi kad sam prehladena. Imam osjecaj kao da mi je zacepljeno uho i osjecam pritisak i neku cudnu bol u glavi. Tocno kako principesa kaze Imam uvijek neke napi za uho kod kuce pa si nakapam s tim i prode ubrzo
prije 9 dana, 01:11
Da vam javim što je bilo... U ponedjeljak sam otišla kod dežurne dr. i rekla je da se nakupilo ljuskica u uhu i da sam ih ja potisla i na taj način napravila čep. Rekla je da u ljekarni kupim hidrogen 3% kapi za uši i to kapam nekoliko puta na dan i da sljedeći dan odem kod svoje dr. da mi isprere uho. Svaki put kad sam kapala taj hidrogen iz uha je izlazilo hrpa prljavštine, ali i dalje nisam čula. Tek kad mi je isprala uho sluh se vratio. Dala mi je da još nekoliko dana stavljam 3x dnevno po 4 kapi Maxitrol (inače kapi za oči).
prije 8 dana, 13:25
Super, puno bolja opcija nego da si bubnjić pukla što se btw meni jednom dogodilo, al davno.
prije 8 dana, 14:24
Dobro je! Sva sreća da je u pitanju nešto što se može riješiti kapima :)
prije 8 dana, 14:39