Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo, nikad nošeno , samo oprano :)

> Springy: > > katarinamartina: > > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? > :') :') oprati naravno, u gradskoj fontani ili na obližnjem potočiću :") Imamo mi fontana k'o u priči, još malo, biti će ih više nego hulahopki. :")
2017 04 20
> katarinamartina: > > Springy: > > > katarinamartina: > > > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? > > :') :') oprati naravno, u gradskoj fontani ili na obližnjem potočiću :") > Imamo mi fontana k'o u priči, još malo, biti će ih više nego hulahopki. :") Eto i fontane su konačno dobile svoju svrhu :*
2017 04 20
Pobornice nepranja, da ste radile ikad u dućanu sa odjećom bilo bi vam jasnije :D Ja sve operem i prije slanja iako je čisto...u stanu se puši , a nepušački nos je osjetljiv , makar se ne puši u sobi u kojoj je ormar, vjerujem da nepušač primjeti miris.
2017 04 20
> katarinamartina: > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? Pobornice nepranja uvijek traže dlaku u jajetu. BTW "hulahopke" se osuše za tren.
2017 04 20
U oglasu ja isto pišem pr. jednom oprano, zato što prije negoli šaljem kupcu predmet operem ga i popeglam eventualno, bez obzira jel sam predmet nosila ili ne. Nekad operem nešto pa nikad ne nosim ili sl. pa opet još isperem prije slanja, čisto da ima lijep miris.
2017 04 20
Nikad nisam oprala hulahopke prije nošenja. Nije da ih baš nosim, ali nikad ih nisam oprala. Ni čarape. Jel to toliki grijeh? :')
2017 04 20
> Blliss: > > katarinamartina: > > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? > Pobornice nepranja uvijek traže dlaku u jajetu. > BTW "hulahopke" se osuše za tren. Gdje oprati, gdje osušiti ako si vani, žuriš na sastanak, imaš tek malo vremena kupiti nove hulahopke/čarape?
2017 04 21
Ni ja ne perem hulahopke one koje su skroz zapakirane ali evo neki dan sam kupila neke koje su samo napola zakačene kartonskom ambalažom i koje može bilo tko dirati u trgovini i odmah sam ih oprala.
2017 04 21
Jes vala i potpetica joj na izlasku zapela na stepenici kocije koja ju je dotresla na taj sastanak pa jos i sepa il skace na jednoj nozi u poderanim carapama i jednoj potkovi. Kamon :') Uspjesna, poslovna zena sigurno ce se dosjetiti pri kupovini carapa kupiti one u svom broju, za pocetak, a onda ce joj pasti na glavu danevelim pamet kupiti nekoliko pari pa jedne nositi u rezervi. Nije da takq uspjesna kusura za cika tozine carape na polici sve po 2.99pm. Nije da u poslovnoj aktovci od krokodilske koze nema mjesta gurnut hulahopke. U kojem smo ono stoljecu, a kolika kolicina vremena se ubija na pronalazenje scenarija za nepranje .. urnebesno
2017 04 21
> cipelitza: > Jes vala i potpetica joj na izlasku zapela na stepenici kocije koja ju je dotresla na taj sastanak pa jos i sepa il skace na jednoj nozi u poderanim carapama i jednoj potkovi. Kamon :') > Uspjesna, poslovna zena sigurno ce se dosjetiti pri kupovini carapa kupiti one u svom broju, za pocetak, a onda ce joj pasti na glavu danevelim pamet kupiti nekoliko pari pa jedne nositi u rezervi. Nije da takq uspjesna kusura za cika tozine carape na polici sve po 2.99pm. Nije da u poslovnoj aktovci od krokodilske koze nema mjesta gurnut hulahopke. > U kojem smo ono stoljecu, a kolika kolicina vremena se ubija na pronalazenje scenarija za nepranje .. urnebesno Odnosi li se tvoj komentar na mene, moram ti reći da nisi u pravu, jer ja uvijek imam u torbi ili aktovki rezervne čarape ili hulahopke, zlu ne trebalo.
2017 04 21
> NomadOrganic: > Nikad nisam oprala hulahopke prije nošenja. Nije da ih baš nosim, ali nikad ih nisam oprala. Ni čarape. Jel to toliki grijeh? :') Grijeh i to smrtni! :') :')
2017 04 21
Za sve dežurne dušobrižnike. Nitko ovdje nije *pobornik* ne pranja nove robe iz ducana . Ali sakoi, kaputi , bunde, čarape , šubare itd itd da se peru prije nošenja ,... fakat sam dosad zivjela u neznanju. 8-) I još nešto, da ne bi bilo zabune, sva moja robica je vrlo uredna čista i mirisljava, roba od mojih ukucana i mog brata takodjer :D :D
2017 04 21
da se peru novi kaputi, bunde, šubare, sad smo ga malo pretjerali... to i ja prvi puta ovdje čujem, o:) o:)
2017 04 21
novac je najprljaviji, ja i njega perem.... :')
2017 04 21
> SonjaSpoljaric: > novac je najprljaviji, ja i njega perem.... :') Udjeli malo opranog :')
2017 04 21