Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novo, nikad nošeno , samo oprano :)

poslat ću ti, ali malo je izblijedio, prala ga u mašini na lagano, al svejedno ... :P izgleda da ja neznam kako se pere novac, morat ću pitati ove naše glavešine.... o:)
2017 04 21
Nema veze samo da je "čist" :')
2017 04 21
:D dogovoreno, samo si ga sama popeglaj :P
2017 04 21
> katarinamartina: > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? kad imam poderanu čarapu, ja kažem, joj baš mi se sada poderala, i tako cjeli dan govorim.. :P
2017 04 21
> katarinamartina: > > Springy: > > Za sve dežurne dušobrižnike. Nitko ovdje nije *pobornik* ne pranja nove robe iz ducana . Ali sakoi, kaputi , bunde, čarape , šubare itd itd da se peru prije nošenja ,... fakat sam dosad zivjela u neznanju. 8-) I još nešto, da ne bi bilo zabune, sva moja robica je vrlo uredna čista i mirisljava, roba od mojih ukucana i mog brata takodjer :D :D > U našoj kući i kruh koji kupimo, peremo, jer ne znamo koliko im je puta u trgovini pao, a da ne govorimo da ne znamo koliko je ruku prošao prije nego je u naše dospio. Prošle godine sam imala gripu, nisam oprala antibiotike i gripa mi se vratila. Eto, tek toliko da se zna, jer i lijekovi prođu u preradi od strojeva do svega ostaloga pa niti to ne ide bez pranja. Sve peremo, sve i zrak (nečisti) koji udišemo. :") :') Aha i kod nas je tako + mi ponekad peremo i put kud hodamo, nikad se ne zna tko je sve kročio tim stazama, i onda nađemo ljude da sade cvijeće kud smo prošli :") :') ali nismo uvijek, samo kad nam je dosadno :') :') :P
2017 04 21
> katarinamartina: > > Springy: > > Za sve dežurne dušobrižnike. Nitko ovdje nije *pobornik* ne pranja nove robe iz ducana . Ali sakoi, kaputi , bunde, čarape , šubare itd itd da se peru prije nošenja ,... fakat sam dosad zivjela u neznanju. 8-) I još nešto, da ne bi bilo zabune, sva moja robica je vrlo uredna čista i mirisljava, roba od mojih ukucana i mog brata takodjer :D :D > U našoj kući i kruh koji kupimo, peremo, jer ne znamo koliko im je puta u trgovini pao, a da ne govorimo da ne znamo koliko je ruku prošao prije nego je u naše dospio. Prošle godine sam imala gripu, nisam oprala antibiotike i gripa mi se vratila. Eto, tek toliko da se zna, jer i lijekovi prođu u preradi od strojeva do svega ostaloga pa niti to ne ide bez pranja. Sve peremo, sve i zrak (nečisti) koji udišemo. :") :') Ok, sad ne kuzim jel se zajebavas il si ozbiljna.
2017 04 21
Meni se dogodi da dobijem puno robe (npr rodendani) i probam i odmah shvatim da mi ne stoji ili nije moj stil..pa objavim odmah na krpice, bez pranja jer i etiketa bude tamo
2017 04 21
Imam ja 20 eura opranih u zadnjem dzepu i nece ih fina x-) x-)
2017 04 21
Djevojke, da ste se zatekle u HM-u, nakon jedne od onih nesretnih dizajnerskih kolekcija, ribale bi i vrećice iz dućana :') Nakon viđenog, sve perem i prepiram. Vjerujem da nisam jedina koja sam vidjela žute fleke po unutrašnjosti badića, bronzer po majicama i haljinama...Haljine, koje nakon stampeda podivljalih goveda (čini mi se da je Balmain bio u pitanju), leže ispod vješalica, na podu, jer sirote prodavačice nisu sve stigle vratiti na police i vješalice. A to su stvari koje su vidljive. Transport, skladišta...Nema šanse da bih bilo što neoprano navukla na sebe.
2017 04 21
Da se i ja uključim s iskustvom vezan uz (ne)pranje garderobe. Dakle, prije nekoliko godina ležah na dermatologiji u Vinogradskoj. Od pacijenata na odjelu je (bez pretjerivanja) bilo 80% pacijentica koje su zbog neoprane odjeće dobile kojekakve kožne bolesti. Nikada na sebe ništa neoprano nisam stavila, a sigurna sam, nakon toga što sam tamo vidjela, da i neću. Inače, nije mi čudno vidjeti da je nešto "nikad nošeno, samo oprano" jer i sama imam neke stvari koje nakon kupnje operem, stavim u ormar, zaboravim na njih... i oglasim (ako sam sigurna da ih neću nositi ili ne stanem više u njih). :)
2017 04 21
Muka mi je od takvih recenica, jednom oprano, skupo placeno, jednom noseno. Mogu vam ja pokazat kakvu sam "jednom nosenu" torbu ja kupila prosli tjedan :') :') :') :') Katastrofa, nije ni za poklonit nekome :')
2017 04 21
> SonjaSpoljaric: > > katarinamartina: > > Obavezno se i nove hulahopke/čarape operu. A što ako žena slučajno podere hulahopke, nema rezervne i na brzaka u prvu trgovinu kupiti nove? Oprati (gdje?) pa mokre navući ili..? > kad imam poderanu čarapu, ja kažem, joj baš mi se sada poderala, i tako cjeli dan govorim.. :P :') :') :')
2017 04 21
> fashioncouture: > Muka mi je od takvih recenica, jednom oprano, skupo placeno, jednom noseno. Mogu vam ja pokazat kakvu sam "jednom nosenu" torbu ja kupila prosli tjedan :') :') :') :') Katastrofa, nije ni za poklonit nekome :') To su te što peru sve , od igle do lokomotive :')
2017 04 21
:Dmislim da se malo pretjeruje, obično one koje sve ne peru,kažu da peru.. :D
2017 04 21
> Springy: > > fashioncouture: > > Muka mi je od takvih recenica, jednom oprano, skupo placeno, jednom noseno. Mogu vam ja pokazat kakvu sam "jednom nosenu" torbu ja kupila prosli tjedan :') :') :') :') Katastrofa, nije ni za poklonit nekome :') > To su te što peru sve , od igle do lokomotive > :') Ja perem i eksere kad mi muz donese radno odjelo :') :') :')
2017 04 21