Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da čovjek ne povjeruje!

Ljudi dragi da li je ovo moguće. Ženi prodam super očuvane čizme prije 22 dana, za koje ona ustvrdi da su joj savršene. Sad me napada i vrijeđa da sam joj prodala potrgane čizme , da ih je tek sad pogledala i to skužila. Usto ih ona sad prodaje na svom profili skuplje nego ih je platila meni i pod ok. stanje. Što reći koju poruku poslati, savjet molim :(
2017 04 18
Uopce ne dozivljavaj te poruke. Ako dode do negativne obratis se adminu i posaljes joj screenshootove razgovora i ćao
2017 04 18
to je stvarno otužno, kako se zove ta biserka??
2017 04 18
Više nego tužno, evo pokušavam staviti screenove ali mi nekako slabo učitava. Kako se ljudi mogu nisko spustiti, nevjerovatno.
2017 04 19
22 dana za reklamaciju nakon što je kupac i sam rekao da su super.. Ma daj molim te, malo ih je iznosala pa sad bi pare natrag.
2017 04 19
No sikiriki! <3
2017 04 19
Vremenska crta: - kupila ih prije 22 dana (oduzmimo par dana za dostavu/preuzimanje; - oglasila ih prije 5 dana, u cetvrtak, 13.04.2017. uz sliku s neta i opis "dobro stanje"; - "obula ih jucer prvi puta"; - veceras inzistira na povratu i najavljuje gostovanje na ljeto. Ok. Sad kad smo to apsolvirali, zanima me jos sljedece - kak je u Helena1984 ormaru cipelama narasla cijena, pogotovo s takvim ostecenjem, s 250 na 290 kuna. I nije se promijenila ni nakon sto ih je, vec oglasene, obula.
2017 04 19
znaci, svasta :o
2017 04 19
ako je sve kako vi kazete, Springy (a meni izgleda da jest), ne dajte se! ovako nesto drsko nisam dugo procitala
2017 04 19
Zar nikoga ne zabrinjava one adidasice koje je oznacila prodanim a izgledaju ko da je pjeske s njima isla do rusije 😂
2017 04 19
Meni je nevjerojatnije vidjeti brojku 7 kod srčeka ispod nosenih Pepe jeans natikača koje se trenutno nove mogu kupiti za 60kn više uz besplatnu dostavu, a ukoliko se malkice strpi tada za toliko manje od oglašenih. Izražavanje je bljak, fino rečeno.
2017 04 19
Kad sam procitala njenu poruku u boxu, mislila sam da se mozda sali. Ono citas i ne vjerujes. Ako ova osoba nije muljatorica i varalica I klase, ne znam tko je!
2017 04 19
A kaj znači "godinama poslujem tu" kad joj prva povratna seže u daleku 2017.? Ožujak te davne godine.
2017 04 19
Objavljuj slobodno i nastavak monologa.
2017 04 19
Jedino što kod tebe Springy može biti upitno jest stanje čizama u kojem si ih poslala. No, vjerujem da i u tom slučaju promatrač može zaključiti kako ih je "vrla kupilica" u međuvremenu razvalila. Naime, takva brazda vidjela bi se i prije dvajst dana čim ih je poštar dofural. Odmah. Tome u prilog ide i opis stanja obuće. Sudeći po superzvjezdanim tenisicama koje su u opisu dobrog stanja, kod gospođe se kriterij ponešto razlikuje od općeg. Doduše, kad prodaje. Dakle, dobro je zapravo loše. Izvrsno vjerujem da je onda dobro. Novo očito ne prodaje jer ne postoji riječ za takvo kada je izvrsno potrošena za dobro. Uglavnom... I dalje mi od svega najviše plijeni pažnju njen izričaj. Pljuc, zaista.
2017 04 19
1 2 3 4 5