Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Da čovjek ne povjeruje!

grozno zvuci, no iskustvo progovara, slikat cure sve sta saljete iz svih kuteva. i cuvat slike na nekom mediju, za nedajboze ovakvih ideja, a ceste su, preceste. nije da ih na grbi nosimo. skodit ne mogu, pomoci jako puno. prilicno nedavno me se pokusavalo uvjeriti u ostecenje na jednoj jaknici. bogufala, 28 slika. sitnica. svi kutevi, svi savovi, rezolucija mrnjau. netom opaljenih zorom prije pakiranja u vrecicu i slanja. ostecenje je odjednom postalo zanemarivo i pojasnilo mi se da je jaknica super i da se ne zeli povrat. svima jasno o cemen se radi, od vremenske crte s prve strane teme, do toga da eto, trazimo objasnjenje, jer ne kuzimo kaj to helena radi. helena kao odgovor obrise ormar i planira preseljenje "poslovanja" u sljedeci.
2017 04 19
Čizme prije slanja sam detaljno pregledala, prebrisala vlažnim maramicama jer su ipak stajale neko vrijeme. Uredno spakirala i poslala, i to pouzećem jer je dotična tako tražila. Kasnije se još nešto zakompliciralo s poštom, gospođa je platila manje nego je trebala i obećala uplatiti razliku sutradan, no to se ni nakon 4 dana nije dogodilo, nego tek kad je pošta poslala svog čovjeka na njena vrata onda je podmirila razliku. To je neka druga priča , ali razliku od gotovo 180kn odnosno cijelokupni iznos sam čekala više od 7 dana. Eto još jedna stavka iz naše suradnje, možda bitna a možda i ne...ali je sve istina od početka do kraja.
2017 04 19
Cipelitze, u potpunosti se slažem s tobom.. slikala i ja prije sve... Al jedna me korisnica pitala kad sam joj poslala hrpu dodatnih slika, kako ona može znati da su te slike slikane sada, a ne prije i kako da zna da artikl u međuvremenu nije oštećen? Malo paranaoično s njene strane, možda,ali da, kako da joj dokažem da su slikane sada? (Ta suradnja super prošla, tek toliko da napomenem) A kaj se tiče Helene, ma ta je već možda i otvorila novi profil.. ako nije, pitanje trenutka, da.
2017 04 19
> blacksheep: > Cipelitze, u potpunosti se slažem s tobom.. slikala i ja prije sve... Al jedna me korisnica pitala kad sam joj poslala hrpu dodatnih slika, kako ona može znati da su te slike slikane sada, a ne prije i kako da zna da artikl u međuvremenu nije oštećen? > Malo paranaoično s njene strane, možda,ali da, kako da joj dokažem da su slikane sada? > (Ta suradnja super prošla, tek toliko da napomenem) > A kaj se tiče Helene, ma ta je već možda i otvorila novi profil.. ako nije, pitanje trenutka, da. znas kako vele, ejbg, toe od brilijantne ideje naslikavanja vec po ducanima, kabinama cajna sopova (helena, ring a bell? no?), zara haemova etc, nakon cega slijedi mucko zlostavljanje odjevnih predmeta i obuce, pa uvaljivanje prvoj koja naleti. jedini savjet, kad si uz nepovjerljivost i interneCki pismen ne, da takve stvari nadjes, ondak se manes onlajn trgovine. sta drugo il tretje porucit. jer ostalo je samo povjerenje.
2017 04 19
😀 je ,slažem se strah i nepovjerenje dotične korisnice je zasigurno uzrokovan nekim lošim iskustvima, tako da joj to nisam ni najmanje zamjerala.. a i ostvarile smo suradnju jer sam joj rekla nešto slično, da joj ja garantiram slikama i svojom riječju te da ako to nije dovoljno, da razumijem ako ne želi suradnju. Pristala i bila zadovoljna. Ali ti to puno ljepše i efektnije sročiš..😉
2017 04 19
ma opci presjek. naravno da s normanim svijetom normalan svijet ostvari komunikaciju bez ikake frke, nezadovoljstva i sl.
2017 04 19
Vjerujem da je u ovom slučaju problem širine stopala/noge. Netko ima uže, netko šire pa se vrlo lako cipke razvale. Nije svaka noga za sve cipele/čizme/sandale, a to prodavatelji ne mogu znati. Kupiti nešto i tek nakon 20-tak dana se javljati i tražiti povrat love, ipak je too much. Ne znam, sa HELANA1984 sam imala korektnu suradnju, vjerujem da je haljina i danas u super stanju.
2017 04 19
Bok curke! Imam i ja slicnu situaciju i ne znam sta da radim. Pomoc!?U 2.mj.cura je kupila od mene parfem i dva tjedna nakon sta sam joj poslala postom ona menije javlja da nije dobila parfem. Mislim zar se ceka dva tjedna da nekome javis ako ti nesto ne dode?! Ja joj na to odgovorim da neka ide do svoje posto da vidi dal je paket mozda tamo jer se vec znalo dogadat da ostane na posti pa cure same moraju podignut to. Ja joj to lijepo kazem a ona meni bahato da joj ne pada na pamet ici na postu. Od tada je proslo dva i pol mjeseca i od nje ni traga ni glasa(pretpostavila sam da si je.otisla na postu podignut) i javi se ona meni jucer da neka joj vratim novce ili posaljem parfem! Nakon dva i pol mjeseca!!! Ja sam poslala parfem kada sam rekla a ona mi se bahati. Sta da radim??
2017 04 19
jesu li slala obicno ili preporuceno?
2017 04 19
> LittleCruella: > Bok curke! Imam i ja slicnu situaciju i ne znam sta da radim. Pomoc!?U 2.mj.cura je kupila od mene parfem i dva tjedna nakon sta sam joj poslala postom ona menije javlja da nije dobila parfem. Mislim zar se ceka dva tjedna da nekome javis ako ti nesto ne dode?! Ja joj na to odgovorim da neka ide do svoje posto da vidi dal je paket mozda tamo jer se vec znalo dogadat da ostane na posti pa cure same moraju podignut to. Ja joj to lijepo kazem a ona meni bahato da joj ne pada na pamet ici na postu. Od tada je proslo dva i pol mjeseca i od nje ni traga ni glasa(pretpostavila sam da si je.otisla na postu podignut) i javi se ona meni jucer da neka joj vratim novce ili posaljem parfem! Nakon dva i pol mjeseca!!! Ja sam poslala parfem kada sam rekla a ona mi se bahati. Sta da radim?? Broj preporuke? Ako je inzistirala i platila za obicno slanje, prica je zavrsena.
2017 04 19
> LittleCruella: > Bok curke! Imam i ja slicnu situaciju i ne znam sta da radim. Pomoc!?U 2.mj.cura je kupila od mene parfem i dva tjedna nakon sta sam joj poslala postom ona menije javlja da nije dobila parfem. Mislim zar se ceka dva tjedna da nekome javis ako ti nesto ne dode?! Ja joj na to odgovorim da neka ide do svoje posto da vidi dal je paket mozda tamo jer se vec znalo dogadat da ostane na posti pa cure same moraju podignut to. Ja joj to lijepo kazem a ona meni bahato da joj ne pada na pamet ici na postu. Od tada je proslo dva i pol mjeseca i od nje ni traga ni glasa(pretpostavila sam da si je.otisla na postu podignut) i javi se ona meni jucer da neka joj vratim novce ili posaljem parfem! Nakon dva i pol mjeseca!!! Ja sam poslala parfem kada sam rekla a ona mi se bahati. Sta da radim?? ne da joj se do poste? lijepo. nis, nek ceka onda doma. tebi savjetujem da provjeris s postom. ima nacina cak i kad je obicno slanje u pitanju.
2017 04 19
Slala sam joj obicno. Al mislim kakav je to nacin da nakon dva mjeseca javlja da hoce novce!? Dosad nisam imala ovakvu neugodnu situaciju na krpicama :(
2017 04 19
koji je to profil?
2017 04 19
Posta steka mjesecima ...definitivno provjeriti u posti
2017 04 19
> LittleCruella: > Slala sam joj obicno. Al mislim kakav je to nacin da nakon dva mjeseca javlja da hoce novce!? Dosad nisam imala ovakvu neugodnu situaciju na krpicama :( Ako je sama trazila obicno onda si je sama kriva, ako si ti samoinicijativno poslala obicno onda si jbg ti kriva jer paket nije dosao
2017 04 19