Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Naručivanje obuće s ebay-a

Pozdrav svima, trebam malu pomoć🙂 Je kad koja naručivala obuću s ebaya?Naručila bi si slatke sandale na petu no ne razumijem njihove veličine.. Nosim 39 broj uglavnom,na njihovom 39 piše 9.45"-9.65"..Kolika je to dužina gazišta? Hvala unaprijed svima na pomoći☺️
prije 9 dana, 10:42
Nisam naručivala obuću s ebaya, ali 9,45 inča je 24 cm :)
prije 9 dana, 13:34
Ja sam naručivala par puta, manji su im kalupi pa sam uvijek uzimala broj veće. Ali najbolje bi bilo da si iscrtaš stopalo na papiru i izmjeriš duljinu gazišta (od vrha palca do pete), i guglaš koliko je to u inčevima. Tako ćeš pogoditi veličinu sigurno :)
prije 9 dana, 17:16
Uzeti minimalno broj veće. Inače, inch je 2,54 cm.
prije 9 dana, 17:18
najbolje ti je kontaktirat sellera , tako što mu posaljes svoju duzinu stopala i on ce odabrat pravilnu veličinu, tak ja uvijek i nikad nisu fulali broj, to ti je po mom misljenju najbolje, jer nemaju svi iste kalupe
prije 9 dana, 18:14
Meni danas stigle štikle.. broj sam gledala po tablici, nosim 40, narucila 9 (25,6cm gaziste) dobila cipele na njima piše 40 ii vise nego savršene.. :)
prije 9 dana, 18:25
Hvala vam svima od ❤️🤗
prije 8 dana, 23:55
ja imam grozna iskustva s ebayom sto se obuce tice..velicina je bila odlicna ali su puknule nakon dva nosenja haha
prije 7 dana, 17:17
kupovala sam nekoliko puta na ebayu cipele. kao što su neke cure rekle možeš kontaktirati sellera,pa on izmjeri gazište cipela,ali ako je kinesko u pitanju ja sam naručivala uvijek broj do dva veće. znači nosim 40, naručujem njihov 42 i budu mi taman cca 26cm gazišta. kvaliteta su kako koje, jednima se brzo odlipija džon,ali sam dala lijepit u postolara i sad su super :) drugima je puka džon napola nakon 4,5 miseci nošenja.. ali su bile jeftine haha.. jednostavno naručim dva slična para pa ih izmjenjujem, duže traju :D
prije 2 dana, 21:31