Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Mislim da me vara

Znas kako kazu napad je najbolja obrana, to on upravo radi kad ti pitas da ti on nesto objasni -pobjesni i prebacuje krivnju na tebe. Prosla sam slicnu situaciju i mogu reci da su mi sve sumnje bile opravdane, mi zene smo cudo namirisemo kad nesto nije ok, ja bi se za pocetak prestala javljati, isto davala glupe odgovore itd, pokusala bi ako mogu doci u kontakt sa nekim od njegovih i popricala sa njima, zadnje sto bi napravila buduci da ti zelis na svoje oci sve vidjeti -pratila bi ga, iako nekad blazeno ostat u neznanju nikome nebi preporucila da trpi izdrkavanje i jebanje u mozak i podcjenjivanje inteligencije, sorry cure na pokojoj gruboj rijeci :)
2017 04 19
Sestri je decko rekao u svadji da ako ga laze da moze odjebat.I ja sam ostala u soku da je njoj to uredu da joj kaze Mozes odjebat.Pa da mi to decko kaze bio bi bivsi.Jer se ne moze tako razgovarat samnom.A moja sestra je jos balava i dopusta da je se gazi i vrijedja jer ona je ZALJUBLJENA.Awich.I sta god da joj mama,druga sestra i ja kazemo brani decka i nemres tu nista.Dok ne dodje iz guzice u glavu,nista...Ako ti se decko tako obraca....pa kako mozes ostat s njim i dat da te ponizava tako?Pa fuj
2017 04 19
Katarina slazem se. Ali se bojim da ne zasluzujem bolje. Vec dugo mi tako kaze odjebi i to. Da sam nekako izgubila samo postovanje. Ako me on ne postuje kako da znam da Ce me itko postivati. Jer ja sam mu partnerica, on je moj partner , najintimnija i najbliža mi osoba i ako me on ne postuje kako da znam da Ce me itko postivati
2017 04 19
Nije stvar u odj...nego u onome sto sljedi,moli kumi kuka...a svi znamo da muškarci koji tuku zene točno tako se ponašaju ,placu ,mole za oprost zato ta agonija odlaska od takvog muškarca traje godinama jer zene uvijek misle da ce se popraviti.
2017 04 19
> laramikic86: > I nije da me stalno ignorira. Naravno da bi otisla da me ignorira. Ali on se ujutro prvi javi, on prvi zove, sve on. Samo kad ga pitam za stvari koje mi nisu jasne pobjesni na mene, napadne me kaze mi da sam luda i da odjebem. I onda se maknem taj dan. I sutra dan se javi kao da nista nije bilo i odnos nam je super dok ne uradi nesto nelogicmo i ja ga upitam "zasto si to uradio sto skrivas sto mutis" i opet odjebi izmisljas luda si ostavi me na miru. I tako u krug. Osjecam se kao luda osoba. Jer me nakon tog odjebi on trazi. Ne ja njega. Nego on mene. mislim da ćeš mu sve oprostiti ako te dovoljno uvjeri da nisi u pravu...jer kako kažeš "i nije da me stalno ignorira, inače bi otišla"...
2017 04 19
> laramikic86: > Katarina slazem se. Ali se bojim da ne zasluzujem bolje. Vec dugo mi tako kaze odjebi i to. Da sam nekako izgubila samo postovanje. Ako me on ne postuje kako da znam da Ce me itko postivati. Jer ja sam mu partnerica, on je moj partner , najintimnija i najbliža mi osoba i ako me on ne postuje kako da znam da Ce me itko postivati Nisi ga ni imala da bi ga izgubila. Mislim na samopostovanje.
2017 04 19
Joj, ne mogu to ni čitati. Pa kako sve to trpiš, uzimaš mrvice koje ti daje. I onaj komentar: da te zapamti...da da ...zapamtiti će te kao neku koju je motao oko prsta... Ako je sve tako kao šta si napisala, lijepo sjedni sama sa sobom, razmisli...šta ti takav treba? ! Neka on od*ebe... A kada te dođe moliti da ga primiš natrag, onda budi hrabra...valjda i ti imaš pravo na ljubav i poštovanje! I zapamti, sve je kako si sama napraviš, nitko neće napraviti nešto umjesto tebe ili živjeti tvoj život. Ovo je greška, a na greškama se uči... Ima onih koje su ovdje malo grublje to rekle, ali to ti je istina, kreni dalje i živi!
2017 04 19
> cipelitza: > Sva sreca pa ti ponos ne smeta ni kad ti kaze "da odjebes". koja je mlada neiskusna i zaljubljena cura imala ponos, malo koja.... 8-)
2017 04 19
Ja!!!!da si mi sa 20 rekao vjerojatno bi se potukla :') sad bi mozda i potrpila ako je u afektu u ljutnji(jer kuzis sad ipak razliku)ali sa 20 odmah agresija :')
2017 04 19
Ego mi je sa 20 bio ko kuca,zato evo ne razumijem curu da ga vec nije zamijenila ...ja bi sigurno...vec kod prvog odj...
2017 04 19
čovjek se očito ljuti na istinu... :/
2017 04 19
Neee ajmeeee, zasto si to dozvoljavaš.. Ja se nasekirala sad, pa ne mozes tako, bolje biti sama nego s nekim smećem. Da mi se dečko obrati na taj način nakon sto sam ga pitala nesto suvislo, pa spickala bi ga, ispričavam se na izrazu al ono. I on bi trebao tad odjebat od mene a ne ja od njega. Mada se nikad ne bi i nisam dovela u takvu situaciju. Idi štemat drugu sinko, široko ti polje.. Tako da slušaj cure ovdje, ima momaka, nema broja, uživaj i ne gubi vrijeme 😄🙈
2017 04 19
Toliko riba u moru a ti se zalipila za njega kao da je jedini i izumire čovječanstvo
2017 04 19
> laramikic86: > Bas to. Htjela bi vidjeti na svoje oci. Jer ako sam ga napala i optuzila a nije krv nekako i opravdavam to njegovo odjebi. Al opet zasto mi je obrisao brojeve? Zasto me Laze da ide poslovno? Jer ja ga otvoreno pitam sto me lazes sigurno me i varas i on tek onda popizdi na mene iako budeš tražila dokaz moraš znati da istina jako boli, ----
2017 04 19
Moras prvo volit i cijeniti sebe da bi te drugi voljeli i cijenili, a taj decko te uopce ne voli, onaj tko voli ne ponasa se tako, puno bolje je biti sama nego sa budalom. Neka ide siroko mu polje a ti uzivaj u zivotu, naci ces decka koji ce te biti dostojan, najgore sto mozes napraviti trpiti je takvo ponasanje jer to bi ja okarakterizirala kao jedan oblik zlostavljanja, a od zlostavljaca se bjezi dok mozes inace postajes zrtva
2017 04 19
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći