Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Mislim da me vara

Ako ovo sve što si nabrojila nisu simptomi prijevare,onda su jako ružne osobine i s takvim čovjekom život ne bi bio lak,da ne kažem grozan.Upalo mi je u oči ovo da ti je brisao brojeve svoje rodbine i prijatelja iz mobitela...i ne mogu k sebi doći...mislim,baš me zanima koji razlog je naveo za to.Ne,to nije veza za nijednu osobu koja drži do sebe i ne vodi ničemu dobrom.
2017 04 25
Pronađoh se u tekstu... Pojavi se bez najave. Samo cu reci da zenska intuicija nikad ne vara!
2017 05 01
i kad ga uhvatiš na djelu, reći će ...čekaj da ti objasnim, nije tako kako ti misliš... o:)
2017 05 02
> SonjaSpoljaric: > i kad ga uhvatiš na djelu, reći će ...čekaj da ti objasnim, nije tako kako ti misliš... o:) Baš to! hahaha!
2017 05 02
prevaru će priznati samo onaj koji želi izaći iz te veze, ovaj drugi kalkulira i šuti...
2017 05 02
> Vanja7788: > Poštovanje se stvara na početku rekla bih iz svog nekog iskustva ,meni moj za 3 godine veze je rekao možda 2 puta s tim da se odma ispričavao da nije tako mislio,jer zna šta bi sljedilo poslje toga ,niti mi je ikada išta opsovao,mislim nije imao ni razloga nikad,ali u nekoj burnoj svađi nije nikada,ja sam rekla mu još na početku ako imaš razloga onda me opsuj ako nemaš, a opsuješ gotov si > Ali zato sam ja njemu opsovala i rekla svašta,ali s razlogom on se zna naljutit ali ne smije ništa reci jer zna da je pogriješio > Tako da,žena si,saznaj istinu,ne dopusti da te vuce za nos,jednostavno poigraj se s njime,tako da na kraju ostane povrijeđen on ,a ne ti,a ti ćeš sebi samo napojiti ego i biti ćeš snažnija za sve dalje,jer ćeš zgaziti malog mrava koji si umislio kako te može farbat i biti tako bezobrazan Ti si 'primjer' kako treba s dečkima. Nema laVabo. Tks, nasmijala si me do suza. Ovo '..gotov si..' ha ha ha :') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2017 05 03
> Newenter: > Ako ovo sve što si nabrojila nisu simptomi prijevare,onda su jako ružne osobine i s takvim čovjekom život ne bi bio lak,da ne kažem grozan.Upalo mi je u oči ovo da ti je brisao brojeve svoje rodbine i prijatelja iz mobitela...i ne mogu k sebi doći...mislim,baš me zanima koji razlog je naveo za to.Ne,to nije veza za nijednu osobu koja drži do sebe i ne vodi ničemu dobrom. Možda zivka okolo njegovu obitelj, frendove i ostale. Tko kaže da s nekom razgovara, možda navečer blokira njezin br da može spavati. Novčić ima avers i revers. Kakvo jadno provjeravanje, praćenje i slično. Ili obostrano povjerenje ili svatko na svoju stranu, razlaz.
2017 05 03
-Keti- tu nisu čisti računi, nemojmo ga branit, pa i da razgovara sa rodbinom, prijateljima, zašto bi to morao skrivat....
2017 05 03
> SonjaSpoljaric: > -Keti- tu nisu čisti računi, nemojmo ga branit, pa i da razgovara sa rodbinom, prijateljima, > zašto bi to morao skrivat.... Ma tko ga brani?
2017 05 03
> SonjaSpoljaric: > -Keti- tu nisu čisti računi, nemojmo ga branit, pa i da razgovara sa rodbinom, prijateljima, > zašto bi to morao skrivat.... Moj decko nema sto zvati nikoga mog. Bili mi dobri ili losi. Da mi zivka tatu i mamu, brata, prijateljice... O cemu pricamo? Osim ako su se poznavali prije nego smo mi krenuli. Nisu oni ovce cuvali niti su oni prijatelji, osim sto sam im ja jedina poveznica i moraju biti dobri jer su takve okolnosti. Ja osobno nisam za te preprisne odnose izmedju partnera i obitelji, to mi je ekstremno ljigavo i izvjestaceno. Ukoliko ih ona zivka malo malo, i ja bi itekako pi*dila. Niti ja zovem njegovu mamu i ponasam se s njom kao da smo isle zajedno u srednju. Postoje granice zdravog razuma.
2017 05 04
našle smo se diskutirati oko ovog tipa koji nije vrijedan takve pažnje - nije se cura više javila, nadam se da ga je ostavila.... 8-)
2017 05 04
> katarinamartina: > > SonjaSpoljaric: > > -Keti- tu nisu čisti računi, nemojmo ga branit, pa i da razgovara sa rodbinom, prijateljima, > > zašto bi to morao skrivat.... > Ma tko ga brani? Sonja, napisala sam možda ona previše zivka njegovu obitelj i prijatelje, raspituje se o njemu pa je to razlog zašto je iz njenog mobitela brisao njihove brojeve. Zamisli da cura tvog dečka svako malo zove tebe, tvog supruga i sve ostale i raspituje se gdje je tvoj sin, što radi itd. U svemu postoji nekakva granica, a ne stotinu pitanja i potpitanja tipa.. gdje si bio, zašto lažeš, zašto ovo i ono, zašto, zašto, zašto. Nitko sebi ne može dati pravo gušiti i tlačiti na takav način. Ili postoji povjerenje ili ne, ako ne, bok, 'đenja. Mi i ne znamo pravu situaciju pa i ne možemo dati kvalitetan savjet.
2017 05 04
> SonjaSpoljaric: > našle smo se diskutirati oko ovog tipa koji nije vrijedan takve > pažnje - nije se cura više javila, nadam se da ga je ostavila.... 8-) Baš mi znamo tko je vrijedan pažnje, a tko nije.
2017 05 04
> katarinamartina: > > SonjaSpoljaric: > > našle smo se diskutirati oko ovog tipa koji nije vrijedan takve > > pažnje - nije se cura više javila, nadam se da ga je ostavila.... 8-) > Baš mi znamo tko je vrijedan pažnje, a tko nije. ovaj sigurno nije, još bismo se i sad posvađale oko njega, _Keti_sve mi je jasno...al ima takvih još, nije jedini....
2017 05 04
> SonjaSpoljaric: > > katarinamartina: > > > SonjaSpoljaric: > > > našle smo se diskutirati oko ovog tipa koji nije vrijedan takve > > > pažnje - nije se cura više javila, nadam se da ga je ostavila.... 8-) > > Baš mi znamo tko je vrijedan pažnje, a tko nije. > ovaj sigurno nije, još bismo se i sad posvađale oko njega, _Keti_sve mi je jasno...al > ima takvih još, nije jedini.... Ti znaš detalje te veze ili napamet donosiš zaključke, na temelju priče jedne strane. Tko je ikada o sebi rekao da nije fer u vezi? Uvijek je druga strana za sve kriva. Ponavljam ti. U vezi u kojoj se pojavi crv sumnje, nepovjerenje, što dalje ili trpjeti grubo vrijeđanje i neznamštone. Nikakvi savjeti tu ne pomažu ako osoba sama ne donese odluku što napraviti. Znam curu koja bi svog dečka, da može, najrađe na vodilici vodila, guši ga uhođenjem, ispitivanjem frendova i frendica, njegove obitelji o njegovom kretanju, gdje je, što radi kad nije s njom, strašno. Pusti čovjeka neka diše punim plućima, ako mu ne vjeruješ, makni se od njega.
2017 05 04
Prethodni 1 2 3 4 5 6 Sljedeći