Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Zna li itko?

Drage cure, znate li kako oprati crne čizme od brušene kože/ gamoša? Ostale su mrlje od tekućine na njima...Materijal je dosta osjetljiv, ako imate iskustva, podijelite ovdje :) Thx
prije 7 dana, 20:40
https://modeline.hr/blog/odrzavanje-ciscenje-brusene-koze-29/ Probaj ;)
prije 7 dana, 22:10
Gumica zakon
prije 7 dana, 22:20
> Sanja8888: > Gumica zakon Za kosu ili školska? :')
prije 7 dana, 23:34
> katarinamartina: > > Sanja8888: > > Gumica zakon > Za kosu ili školska? :') Školska :') :')
prije 7 dana, 23:40
> Sanja8888: > > katarinamartina: > > > Sanja8888: > > > Gumica zakon > > Za kosu ili školska? :') > Školska :') :') o:) :')
prije 7 dana, 00:06
Ja sam kupila odličnu četkicu za čišćenje brušene kože (u nekoj trgovini... mislim da je Planet obuća u pitanju, ali to svi uglavnom imaju). Nije bila skupa, a pokazala se kao pravo savršenstvo u čišćenju brušene kože. Nakon te četkice samo nabacim sprej i obuća je ko nova!
prije 7 dana, 08:54
Hvala hvala hvala , pokušat ću sve po redu, nešto će upaliti :)
prije 7 dana, 10:24
> NadaMihaljevic: > Ja sam kupila odličnu četkicu za čišćenje brušene kože (u nekoj trgovini... mislim da je Planet obuća u pitanju, ali to svi uglavnom imaju). Nije bila skupa, a pokazala se kao pravo savršenstvo u čišćenju brušene kože. Nakon te četkice samo nabacim sprej i obuća je ko nova! Mislim da sam i ja imala, slican princip gumice samo je bila valovita i smeđa .super je bila
prije 7 dana, 11:54
Ja sam kupila gumicu za čišćenje brušene kože, mislim u deichmannu, super stvar :)
prije 6 dana, 12:23