Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako poslati parfem?

Molim vas pomoć- stavila sam u prodaju parfem, ali ne znam kako ga je najbolje poslati. Nemam originalnu kutiju, samo bočicu. Čep je okrhnut unutra pa ne drži čvrsto. Razmišljam čvrsto ga omotati u vrećicu pa oblijepiti-što još? Je li parfem bolje slati poštom ili Tiskom? (ili je isto sra*e, drugo pakovanje?) Unaprijed hvala na savjetima
prije 5 dana, 10:06
Omotajte bocicu u foliju sa mjehuricima i oblijepite dobro,postom ili TISKOM,stici ce bez problema👍
prije 5 dana, 10:14
Hvala :) Nisam se sjetila te "Zoltan" folije s mjehurićima-imam ih po kući. Mislila sam još staviti papira u kutiju za slanje da se ne tumba pri transportu. Možda poslati kao 'lomljivo'...
prije 5 dana, 10:19
Omotaj u puno zgužvanog novinskog papira!
prije 5 dana, 10:32
Hvala, cure-tako ću i napravit
prije 5 dana, 10:44
cijena je malo banana. to je prastari parfem niskog cjenovnog ranga, koji nov na polici nije kostao vise od 200kuna.
prije 5 dana, 10:57
Zašto mu je cijena tolika na ebayu?
prije 5 dana, 11:00
Ja sam ga dobila na poklon, nemam originalnu cijenu za usporediti-samo ove što nađem po aukcijama. Neki su se prodavali na njuškalu (istekli oglasi), jedan i na krpicama (prodan). Pretraživvala sam i forum.hr da vidim prodaje li tko tamo. Jedino ga ima na ebayu.
prije 5 dana, 11:06
prodaj za koliko ti se prodaje :) ako će netko kupiti, ok... ako neće, možeš malo smanjiti cijenu s obzirom da je poklon :D
prije 5 dana, 21:16
Dorica-upravo tako :)
prije 5 dana, 22:35
Evo ja svoje slala tiskom i stavila unutar jos jedne male kutije s puno papira da ne plese po tom paketu i sad cekam da vidim da li su citavi stigli 🤗
prije 2 dana, 15:19
Moja sestra ga je obozavala...bas sam joj pokazala Vas oglas i kaze da ima viska kunica da bi dala za njega i 500,00kn bez obzira na stvarnu cijenu...sretno sa prodajom a ako skupi kunice javljamo se :)
prije 2 dana, 15:53
Hvala vam , drage cure! Kutija u kutiji je odlična ideja! Mare-ako se ne proda, javi mi se u inbox pa ćemo se zdogovoriti nekako ;)
prije 2 dana, 20:41