Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Kako poslati parfem?

Molim vas pomoć- stavila sam u prodaju parfem, ali ne znam kako ga je najbolje poslati. Nemam originalnu kutiju, samo bočicu. Čep je okrhnut unutra pa ne drži čvrsto. Razmišljam čvrsto ga omotati u vrećicu pa oblijepiti-što još? Je li parfem bolje slati poštom ili Tiskom? (ili je isto sra*e, drugo pakovanje?) Unaprijed hvala na savjetima
2017 04 21
Omotajte bocicu u foliju sa mjehuricima i oblijepite dobro,postom ili TISKOM,stici ce bez problema👍
2017 04 21
Hvala :) Nisam se sjetila te "Zoltan" folije s mjehurićima-imam ih po kući. Mislila sam još staviti papira u kutiju za slanje da se ne tumba pri transportu. Možda poslati kao 'lomljivo'...
2017 04 21
Omotaj u puno zgužvanog novinskog papira!
2017 04 21
Hvala, cure-tako ću i napravit
2017 04 21
cijena je malo banana. to je prastari parfem niskog cjenovnog ranga, koji nov na polici nije kostao vise od 200kuna.
2017 04 21
Zašto mu je cijena tolika na ebayu?
2017 04 21
Ja sam ga dobila na poklon, nemam originalnu cijenu za usporediti-samo ove što nađem po aukcijama. Neki su se prodavali na njuškalu (istekli oglasi), jedan i na krpicama (prodan). Pretraživvala sam i forum.hr da vidim prodaje li tko tamo. Jedino ga ima na ebayu.
2017 04 21
prodaj za koliko ti se prodaje :) ako će netko kupiti, ok... ako neće, možeš malo smanjiti cijenu s obzirom da je poklon :D
2017 04 21
Dorica-upravo tako :)
2017 04 21
Evo ja svoje slala tiskom i stavila unutar jos jedne male kutije s puno papira da ne plese po tom paketu i sad cekam da vidim da li su citavi stigli 🤗
2017 04 24
Moja sestra ga je obozavala...bas sam joj pokazala Vas oglas i kaze da ima viska kunica da bi dala za njega i 500,00kn bez obzira na stvarnu cijenu...sretno sa prodajom a ako skupi kunice javljamo se :)
2017 04 24
Hvala vam , drage cure! Kutija u kutiji je odlična ideja! Mare-ako se ne proda, javi mi se u inbox pa ćemo se zdogovoriti nekako ;)
2017 04 24