Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TISAK - VRISAK

Vidim da je zamrla ona prošla tema o poskupljenju Tiska, odnosno da Tisak nije poskupio ako.. pa ću ponoviti ovdje svoj jučerašnji komentar kako bi nas što više bilo upoznato sa "stanjem na terenu" Jučer sam nakon posla obavljala nešto u dijelu grada kojim ne prolazim baš često. Kako sam morala poslati paket, odlučila sam to obaviti usput. Pogledala prijepodne na Tisak lokatoru koji mi je kiosk najbliži, kreirala najavu internetom i radovala se kako ću to brzo i lako obaviti. Kad ono - ispalo je da na toj šifri nije Tisak nego Konzum. Dobro, mislim si, nema veze... i oni šalju pakete. Pokažem teti barkod s mobitela i strepim hoće li se pravit luda da ne zna ona tako slati... ne, nema problema, otčita ona to i kaže mi (za M paket) 25 kn 😮 Štok i vjeverica! Pa kako 25, pitam ja nju. Veli ona, poskupilo. Pa znam da je poskupilo, ali ja sam imala online najavu za taj paket; za takvu vrstu slanja je ostala stara cijena! E, o tome vam ja ništa ne znam - tvrdi ona meni, i ne da se razuvjeriti! Velim ja njoj da sam barem tri paketa poslala nakon poskupljenja, i to s različitih kioska, i svugdje su znali da za online slanje vrijedi stara cijena, samo ona o tome ništa ne zna???!!! Ne znam, meni tu piše 25 kn i ne nudi mi drugu opciju! - to je bila njezina zadnja. Naravno, nije mi preostalo drugo nego da platim, ali sad sam se počela pitati na koliko još mjesta to tako funkcionira? Nakon ovog sam nazvala Službu za korisnike i dobila potvrdu da sam bila u pravu. Čak su naglasili da im mogu poslati sliku računa i ostvariti pravo na povrat. U pitanju je 5 kuna, pa mi se ne da s tim gnjaviti, ali kao upozorenje ostalima - ako vam se nešto takvo dogodi, zovite Tisak i upozorite ih da im nisu svi djelatnici upućeni u važeće cjenike
prije 6 dana, 10:45
Nije upucena... I onda se pitaju zasto propadaju
prije 5 dana, 12:41
Ja sam isto došla na tisak sa bar codom, i žena me gleda i pita da zašto joj dajem mobitel?! Nakon šta sam joj objasnila, uzela je mobitel, prošla bar cod i kaže da joj automatski umanji cijenu za 5 kn, pa mi nije jasno šta je ta na vašem tisku radila... I na kraju komentirala da to prvi put vidi :o :o Dobro, meni je tisak točno ispred posla, pa sam znala uzeti listić i ispuniti na brzinu....ali, kako moramo gledati na tih 5 kn, onda sam se prebacila .... Uglavnom, da zaključim, na računu je teti na tisku odmah izbacilo cijenu umanjenu za 5 kn...
prije 5 dana, 14:14
I ja sam isto bila u najvecem konzumu u ri i uvjeravam prodavacicu da samo treba skenirati kod a ona sumnjicava kao da ce eksplodirsti valjda cijeli konzum ako prođe skenerom po tome pa još onako sva u strahu pretipkava te podatke ručno. Ja njoj pa dajte makar pokušajte puno je brže a ona ma ne ne ovako je sigurnije. To je bilo jos prije.poskupljenja ni ona ni kolegica nisu znale da postoji online najava
prije 5 dana, 14:58
al znate što je najveća fora, znači u zadnje vrijeme sam slala pakete na tisku i nikad im ne radi taj program za bar codove, i uvijek bi trebala ispunjavati na tisku i platit 5 kn vise, uzas... sustav im je cijeli u banani
prije 5 dana, 15:08
Da, izgleda da im je cijeli sustav u kolapsu... još kad se tome pribroji nezainteresiranost i neljubaznost pojedinaca, voljela bih da ih mogu zaobić u širokom luku :@
prije 5 dana, 15:40
Ma joj, na meni najbližem Tisku radi neka starija žena koja nema pojma o ispunjavanju formulara za paket preko neta. Došla sam joj jednom tako s bar kodom na mobitelu, prvo me gledala kao da sam luda, onda je bila strašno neljubazna i bezobrazna, lupala je desetak minuta po kasi i pokušavala to očitati (a to je bilo prije ove krize s Agrokorom), na kraju sam ja odustala i ispunila formular na samom Tisku. Druga teta, koja radi u drugoj smjeni je odlična, brza, sposobna, kuži se u sve što se njenog posla tiče, a ova je apsolutno grozna. Čangrizava, nezainteresirana, neupućena u ono što radi, a kad uz to pribrojimo drskost i bezobraznost...strašno.
prije 5 dana, 17:31
Potpuno istu situaciju sam imala danas... Još dobih odgovor :"što ću ti ja,poskupilo je" . Još sam ja imala isprintano to. Da nije bila baš bezobrazna ne bih se žalila ali ovo...
prije 5 dana, 19:36
To se i meni desilo jucer, a jos su i danas zatvorili Tisak preko kojeg sam slala-primala pakete. Bas me zuvciraju u zadnje vrijeme, mislim da cu odustat od tiska skroz.
prije 5 dana, 19:54
Jeste primjetile da su sve cijene digli tipa čokoladica i slatkiša i nemaju cigareta jer ih ne plaćaju Jučer sam slala veliki paket, teta na Tisku se iznenadila kako to da je 30 kuna, pa me pita da nisam nešto krivo ukucala :) mislim si u sebi neka sada to počne provjeravati (a znam da je cijena velikog 30 kn) nikada neću biti gotova, pa odgovorih ne sve je u redu, ma smijeh živi :) :)
prije 5 dana, 20:35
Meni isto smeta kada nisu upućene u neke stvari, ali ako se radi o manjem mjestu, gdje je većinom starije stanovništvo koje ne koristi te usluge Tiska, razumijem da ne znaju. Nije baš da imaju seminare na kojima se obučavaju za rad sa svim tim stvarima xD Koliko god me živciralo to kad nešto moram obaviti, samo se sjetim da tete rade za minimalac i nemaju kamo ići piškiti 8 sati dnevno pa se skuliram i nastavim dalje :D
prije 5 dana, 21:36
Pa ne znam, ja npr. živim u gradu, ali ne mislim da bi to trebalo uopće biti od utjecaja. Da, rade za minimalac i u lošim uvjetima ali opet, to im je posao. Većina ljudi radi poslove gdje je bitna komunikacija s drugim ljudima, i nemaju uvijek svi dobar dan, pa se pojedinci svejedno znaju skulirati i obaviti svoj posao kako treba. Na koncu, uljudnost prema potencijalnom kupcu/korisniku im je praktički u opisu posla. Tko to ne može, Bože moj, ima drugih ljudi koji mogu, a sjede doma i nemaju posao.
prije 5 dana, 00:28
Ja razumejim da su frustrirane jer stvarno moraju raditi svašta za male pare... ali, i ja radim za malu plaću pa se nikad ne iskaljujem na ljudima koji mi ništa nisu krivi. Nekako mi se čini da je ljubaznost elementarna osobina koja nas može održati ljudima, bez obzira u kakvim smo neljudskim uvjetima zaglavili.
prije 4 dana, 15:40
Nisam bila tamo da znam o čemu se radi. Samo sam rekla svoje iskustvo, a to je da ne dobiju sve u isto vrijeme informacije, a zasigurno im nitko , osim jedna drugoj, ne pokazuje kako i što. Moja se bila zblenula kad sam prije dva mjeseca došla s mobitelom da očita bar kod, jučer mi kaže da se u međuvremenu čula s kolegicom na prometnijem mjestu pa joj je objasnila što i kako. Ženi, dakle, nikakva obavijest nije stigla, a nije bila bezobrazna prema meni nego stvarno nije imala pojma. Jednom su likovi napadali curu na Tisku jer je spora i nešto je zastekalo u sustavu, a, zamisli, oni su na pauzi, moraju na posao. Rekla sam da fine poslove imaju kad stignu i račune plaćati na kvartovskom kiosku i nek se skuliraju ili odu u Finu. Cura mi se zahvalila i sva jadna rekla da joj je to prvi samostalni radni dan. Poanta je, nitko ne bi trebao raditi za minimalac, toliko poslova, u tim uvjetima, s nabrijanim ljudima i još slušati prodike kako ima ljudi koji bi drage volje to radili, i to bolje od njih.
prije 4 dana, 16:13
Ja onda imam srece sa svojim tetama na kiosku, cim je poskupilo, same su me upozorile da je za online najave ostalo isto.
prije 4 dana, 00:58
1 2 Sljedeći