Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jel ovo prevara?

Pozdrav cure, evo moja situacija pa molim za savjet. Možda sam ispala glupa šta sam uplatila curi koja je na crnoj listi ali gledajući povratne sve se činilo ok. Svidi mi se majica pošaljem por uplatim. Dogovor je bio tiskom znači majica 50kn tisak 20kn. Što kako je u opisu pisalo Zara deblja majica nije neka cijena, najviše mi se svidio dezen... Tolerirala sam kašnjenje jer su bili praznici i ružno vrijeme, svakome se zna dogodit prvoj meni da nisam u mogućnosti odmah poslat sta odmah i naglasim. Međutim nakon par dana dobijem por da je poslano bez šifre tiska što mi je bilo čudno ali računam dala sam br mob doći će mi por. U petak oko 12h zvoni poštar na vrata s vrećicom u ruci da je za mene...cijela zbunjena znam da nisam ništa naručivala što bi mi poštar trebao dostaviti, vidim na paketu piše korčula povežem to s ovom majicom i curom jer mi je rekla da je s otoka a tu joj piše dubrovnik. Otvaram vrećicu oko vrata prljavo, majica puna končića sa svih strana na šavovima, a materijal nije ni D od debljeg materijala još uz to ispod pazuha rasparano. Šaljem dotičnoj slike uredno se ulogirala iza mojih poruka 2 puta bez ikakvog odgovora. Htjela sam to riješit u miru s njom da mi vrati novce ja njoj majicu jer kad sam vidila kakva i u čemu mi je došla ne želim je. Da je barem oprana i bez tih nedostataka koji nisu navedeni a trebali bi biti nebih riječi rekla...uz to nije mi javljeno da je poslano poštom za 8.80kn!!! Što mi je činiti da prekrižim tih 70kn negativnu sam joj tek sada ostavila jer sam se nadala da ćemo se dogovorit ko ljudi. U nastavku prilažem fotografije šta sam kupila, a šta sam dobila te razgovor... !
2017 04 22
Uzas... uzaaaas!!! Negativna kao kuća. Em što majica nije Zara kao što navodi, em što je zmazana.. kako neki nemaju ni malo kulture.
2017 04 22
Ja se ne bih nadala da ću dobiti te novce nazad ako je cura na crnoj listi. Briga nju, na crnoj listi je i ljudi kao Vi i dalje kupuju od nje, dakle ima i ovce i novce. Vaša je krivnja što ste svjesno išli poslovati s nekim tko je na crnoj listi. Ako ništa drugo, to je barem lekcija za idući put.
2017 04 22
> Nasura: > Ja se ne bih nadala da ću dobiti te novce nazad ako je cura na crnoj listi. Briga nju, na crnoj listi je i ljudi kao Vi i dalje kupuju od nje, dakle ima i ovce i novce. Vaša je krivnja što ste svjesno išli poslovati s nekim tko je na crnoj listi. Ako ništa drugo, to je barem lekcija za idući put. Ne nadam se ni ja ali bar nisu neki veliki novci mogla sam tako uplatit i više...al bar znam da nema šanse više ne tražit dodatne slike i sl. Ali ima 49 povratnih na tom novom profilu što nije mala brojka Eto barem upozorenje
2017 04 22
Zasto, ali zasto uplacivati novce nekome ko je na crnoj listi?! Pa nije tamo bezveze. Pa sve i da 100 pozitivnih ima, bilo ih je i sa vise pozitivnih koje su obraz prodale i za manje od 50 kn. I opet se nadu one koje im uplate. A sta rec. I ne znam kako ona uopce prodaje na krpicama ako je na crnoj listi. Pa sve i da jos 5 profila otvori. To si tribala prijavit adminu da je blokira a ne joj ic uplatit. Eto valjda sad vidis zasto je na crnoj listi, ako ti vec prije nije bilo jasno.
2017 04 22
Znam kriva sam i ja..ali zblesilo me tih 50 povratnih gdje je bilo sve ok
2017 04 22
> nefertiti111: > Zasto, ali zasto uplacivati novce nekome ko je na crnoj listi?! Pa nije tamo bezveze. Pa sve i da 100 pozitivnih ima, bilo ih je i sa vise pozitivnih koje su obraz prodale i za manje od 50 kn. I opet se nadu one koje im uplate. A sta rec. > I ne znam kako ona uopce prodaje na krpicama ako ne na crnoj listi. Pa sve i da jos 5 profila otvori. To si tribala prijavit adminu da je blokira a ne joj ic uplatit. Eto valjda sad vidis zasto je na crnoj listi, ako ti vec prije nije bilo jasno. U pravu si, svidila mi se majica za ok cijenu i računala sam bit će ok..al krivo sam računala čim sam joj uplatila
2017 04 22
Crna lista. Definitivno. Svi podaci i link na ovu temu. Koju ne trebas brisat ni pod kojim uvjetom. Neovisno o eventualnom povratu i vec iljadu puta vidjenim argumentima kalibra sta nisi pitala jel razvaljena i oprana. Pa neka mijenja profile i objasnjava sta radi za tudje pare. U tvom slucaju za citavih 61,20kn. Odbila sam postarinu koja nije tako dogovorena za predmet koji ne odgovara opisu ni po cemu.
2017 04 22
Bilo je i korisnica i sa 200 i 500 i plus povratnih koje su zavrsile na bloku i crnoj listi. Uvik se vodi time da ako je jednom prevarila/uvalila da ce i opet, samo je pitanje vrimena i pazi da ti ne budes ta sljedeca. I to je sva mudrolija.
2017 04 22
Evo upravo sam poslala adminu koja je situacija, i link s temom..inače kad kupujem kupim bez ikakvih komplikacija jedino ako nisam sigurna u nešto tražim mjere ali eto oparila sam se sad ćemo opreznije.. s ovom se ne nadam povratu novca ali da je gadljivo je. Naravno da ću temu ostaviti ne pada mi napamet brisat je...
2017 04 22
Covjek bi rekao da je u kuci s malom bebom barem praska za pranje uvijek dovoljno. Obavijesti joj srodnu dusu, svekrvu i ostalu tugujucu obitelj da ti duguje 70 kuna. Eno ih na fb u svom sjaju.
2017 04 22
> cipelitza: > Covjek bi rekao da je u kuci s malom bebom barem praska za pranje uvijek dovoljno. Obavijesti joj srodnu dusu, svekrvu i ostalu tugujucu obitelj da ti duguje 70 kuna. Eno ih na fb u svom sjaju. Vidim u punom sjaju nadam se da je ovih 70kn uložila u boju za kosu!!!!
2017 04 22
A vidim i zara i bik bok su isto njoj🤔
2017 04 22
naplatila poštarinu vise od 100% skuplje
2017 04 22
> Luca9595: > > cipelitza: > > Covjek bi rekao da je u kuci s malom bebom barem praska za pranje uvijek dovoljno. Obavijesti joj srodnu dusu, svekrvu i ostalu tugujucu obitelj da ti duguje 70 kuna. Eno ih na fb u svom sjaju. > Vidim u punom sjaju nadam se da je ovih 70kn uložila u boju za kosu!!!! Javi im se. Ja se ne salim. I objasni sto ti je napravila. Fino sve ove shotove na citanje, pa neka znaju.
2017 04 22
1 2 3