Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Gdje kupiti jeftine tkanine/plahte?

Dobra večer, ženske :) Namjeravam si sašiti bijele presvlake za 2 fotelje i kauč pa me zanima gdje bih najjeftinije mogla kupiti tkaninu u Zagrebu? Ili možda velike jeftine plahte? Živjet ću u iznajmljenom stanu, vjerojatno ne duže od godine dana pa zato želim proći što jeftinije, a s obzirom da trebam baš dosta materijala (možda 8m ili 4-5 velikih plahti) bojim se da neću proći baš tako jeftino :/ Nekako mi se najpovoljnija čini baš ta varijanta s plahtama. Eto, ako imate kakvih prijedloga za trgovine, pišite :)
2017 04 24
..na buvljaku kupiš plahte 200x200 i opereš ih na 90°C? Najpovoljnija solucija? A možda naletiš i na kakve povoljne lanene (ili pamučne) dekore..pa ih prenamijeniš? :") Prošle godine sam naletjela u Plodinama na rasprodaju lanenih prekrivača..ne znam kak im je redovna cijena..Možda da i tamo baciš oko?
2017 04 24
Hvala na savjetu, pogledat ću malo po dućanima, valjda će bit što povoljno :)
2017 04 24
Ikeu sam uzela u obzir, ali to mi je cijeli izlet pa prvo gledam druge opcije :D Ikea bi bila dosta povoljna, npr knoppa plahta 150x250 je 25kn tak da bi me sve skupa izašlo do 150kn, ali ne znam je li dovoljno neprozirna, fotelje mi imaju nekakav uzorak pa ne želim da se to vidi :/ Njuškam i po njuškalu, moglo bi se nešto naći :)
2017 04 24
Viš nije ti luda ideja s Knoppa plahtom :) No čini mi se dosta prozirna nažalost, čim se vidi sivi porub madraca ispod :/ Šteta da nema u drugim bojama.
2017 04 24
> hanami: > Viš nije ti luda ideja s Knoppa plahtom :) No čini mi se dosta prozirna nažalost, čim se vidi sivi porub madraca ispod :/ Šteta da nema u drugim bojama. Da, treba biti ili deblja ili tamnija, ali to nažalost znači i višu cijenu :/ Joj, baš ne želim potrošiti puno, jer vjerojatno neću biti dugo u tom stanu, a uzeti presvlake kasnije sa sobom mi nema smisla jer će biti po mjeri :/
2017 04 24
Hvala na preporuci, jako zgodna ponuda :) Ako dobro shvaćam grame po m2, ovo bi bili materijali (pamuk) za posteljinu?
2017 04 25
Nisam baš stručna jer obično odem do dućana pa pod rukom vidim što mi odgovara. Ali da, deblji su materijali i čvršći :-)
2017 04 27
Hvala, Angel, na preporuci :) Ako uspijem nešto naći, javim tu u temu, možda će nekome koristiti informacija :)
2017 04 27
Meni će svakako :D
2017 04 27
Prekrasan jastučić :") ova tkanina izgleda milijardu puta bolje na njemu, nego na webu ikee. I odlično mi je što se radi o pamuku.
2017 06 14
Super su im tkanine, čak se i ne gužvaju jako pa su super za presvlake i takve stvari :)
2017 06 14