Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Šampon protiv prhuti..

Očajna sam više koliko prhuta imam pogotovo u vlasištu oko čela..Do sada sam godinama koristila Head & shoulders ali mi više ne koristi. Molim Vas da mi neki šampon preporučite ako znate.. Hvala Vam unaprijed
2017 04 24
H&S je meni također samo pogoršao stanje, isušio mi je vlasište, kosa mi je po njemu bila spljoštena (padala je onako bez života😂) ,uglavnom smrt za kosu i vlasište😰
2017 04 24
Vichy... Kome god je preporucen odusevili su se.. Malo skuplji 80ak kn.. Al bolje jedan takav neg isprobavat 3 po 30kn Nakon 2-3 pranja vec ode tako da ga mores imati ohohoooondugo
2017 04 24
U potpunosti se slazem sa smisnamala i gea1508, meni vichy decros sampon traje i po 2 miseca a koristimo ga brat i ja pri svakom pranju, no ono najbitnije za napomenuti je - uz taj sampon prhut je stvar proslosti za mene :) @smisnamala gdje ga ulovis za 80ak kn? Ja ga nikad nisam platila manje od 110kn
2017 04 24
Ja sam čula da je Dercos medicinski šampon i ne bi ga se smjelo stalno koristiti...najbolje bi bilo potrošiti jedno pakiranje pa napraviti pauzu tj. korisiti neki "normalan" pa onda opet može Dercos...možda nisma u pravu ali tako mi je moja frizerka rekla
2017 04 24
Ja sam skužila ako dugo koristiš jedan te isti šampon da počinje prhut,čim promjenim odma nema više tako da ja šaram jedno 2-3 mjeseca koristim jedan pa onda drugi ,pa treći,pa se vratim na prvi i tako u krug Bar je meni tako,niti prhuti niti ičega,a kosa odlična
2017 04 24