Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

dobar muški parfem?

Koji je vama dobar, po mogućnosti neki noviji.. :)
2017 04 25
Boss botled-nije noviji ali je meni najbolji stari dobar muški parfem...preodličan je
2017 04 25
Chanel Allure, PR Million za mladje (navikan znam ali opravdano) Bruno B.Pure men za tu cijenu savrsen nema boljeg, Armani Code (mozda vise za starije), C.Herrera 212 meni najdivniji ali muski dio obitelji nije odusevljen njim. Invictus svakako ne smijem zaboraviti :) Svidja mi se jako i YSL Body Kouros, ono veliko pakiranje se jako isplati kupiti, traje i traje i traje :)
2017 04 25
Boss In Motion :) Nije noviji ali...
2017 04 25
Nije noviji,ali meni je daleko najbolji D&G POUR HOMME👍
2017 04 25
Chanel allure homme sport Versace blue jeans ;)
2017 04 25
Chanel Allure....
2017 04 25
Dior sauvage, Hermes terre....
2017 04 25
ima jedan ali ne znam kako se zove znam ga samo namirisati na ulici i zbog toga sam očajna....
2017 04 26
Allure Homme Edition Blanche, Armani Code Giorgio Armani, Acqua di Gio Giorgio Armani, Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani, Himalaya Creed, L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake... i tako... ima ih... Od novijih osobno me zanima kako mirise Armani Code Profumo...
2017 04 26
> sacsdesign: > Allure Homme Edition Blanche, Armani Code Giorgio Armani, Acqua di Gio Giorgio Armani, Emporio Armani Diamonds for Men Giorgio Armani, Himalaya Creed, L'Eau d'Issey Pour Homme Issey Miyake... i tako... ima ih... > Od novijih osobno me zanima kako mirise Armani Code Profumo... Profumo je jak i slatkast, za mlade definitivno ok. Nije mi bas nenaporan, mogao bi za ljeto biti l-u-d-i-l-o :D
2017 04 26
Paco rabanne - 1 million :-))
2017 04 26
Kod tih jacih/slatkastih parfema, osobito ljeti, ljudi nekad ne znaju dozirat spriceve, pa se to pretvori u jedan zagusljivi oblak :P
2017 04 26
> sacsdesign: > Kod tih jacih/slatkastih parfema, osobito ljeti, ljudi nekad ne znaju dozirat spriceve, pa se to pretvori u jedan zagusljivi oblak :P ,:) ,:) ,:) Baš tak :P
2017 04 26
Bleu de Chanel 👌🏻
2017 04 27