Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć -pjena ili spužva za punjenje

Zna li netko gdje mogu kupiti spužvu ili pjenu za napuniti jastučnicu da posluži kao pseći krevet (strgaju budale svaki jastuk pa im vise ne zelim kupovat za 200 kn nove)? Ili nesto drugo sto moze posluzit toj svrsi? A da nije bas skupo Hvala :)
2017 04 26
Trgovine namještajem ili neki obrti za tapecirung možda..tako smo mi nabavili/kupili rezervni madrac za kinderbet
2017 04 26
Hvalaa!! :)
2017 04 26
Ove spužve bile bi dobre za spavanje po ljeti u prirodi, na plaži!
2017 05 10
Vau super izgledaju! I ja bi molila info koja je to dobra dusa? :) Da li imaju patent,od kojeg je materijala napravljeno? I ja bi rado za svoju "bebu" jer vidim tvoji uzivaju na tome :") Inace te spuzve su jako skupe kod nas+materijal+sivanje. Hm,poprilicno skupa na kraju sve to izade...
2017 05 10
> Mystery: > Vau super izgledaju! I ja bi molila info koja je to dobra dusa? :) > Da li imaju patent,od kojeg je materijala napravljeno? I ja bi rado za svoju "bebu" jer vidim tvoji uzivaju na tome :") > Inace te spuzve su jako skupe kod nas+materijal+sivanje. Hm,poprilicno skupa na kraju sve to izade... Ne želi curka da se spominje njeno ime :) Da imaju patent i nekakva umjetna koža je, što je super jer se samo prebriše, a može se lijepo skinuti i proluftati :)
2017 05 12
Samozatajna dobra duša :") Izgledaju kvalitetno i lako za održavanje :)
2017 05 13