Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Može pomoć oko baterije?:)

Naime kupila sam si mobitel (polovni naravno) LG G3 D855 i ne svidja mi se kako slabo drzi baterija, tj brzo se isprazni pa sam mislila kupiti novu bateriju. Naime gledam po netu nude original baterije i zamjenske. Ne razumijem se bas u to, zanima me da li ja mogu zamijeniti svoju postojecu original bateriju za novu također original bateriju ili moram kupovat zamjensku..ne razumijem se u taj pojam zamjenska i original...logicki mislim da ta zamjenska nije kao original tj da je slabija, onda ju ne bi ni kupovala nego bi zadrzala svoju postojecu. Zanima me da li ja mogu kupiti drugu original bateriju i staviti u svoj mobitel te da li bi bila trajnija od svoje postojece... Tko god da se razumije i tko god je voljan da mi objasni dobrodosao je ... hvalaa :*
2017 04 27
Zamjenska baterija je ista takva baterija proizvedena pod drugim brendom ili nebrendirana. Ono što je važno je da baterija ima jednak ili veći kapacitet originalnoj. Kapacitet se izražava u miliamper satima (mAh). Ako je prodavač pouzdan i baterije su identične u svemu, osim u brendu, možeš kupiti i zamjensku. Ako kupuješ od ne baš pouzdanog prodavača, npr. iz Kine, zna se dogoditi da je stvarni kapacitet manji od onog koji piše na bateriji ili da kapacitet baterije padne nakon nekoliko punjenja jer nije najbolje proizvedena... U konačnici, ovisi o razlici u cijeni. Ako su cijene tu negdje, radije kupi original.
2017 04 27
> hanami: > Zamjenska baterija je ista takva baterija proizvedena pod drugim brendom ili nebrendirana. > Ono što je važno je da baterija ima jednak ili veći kapacitet originalnoj. Kapacitet se izražava u miliamper satima (mAh). > Ako je prodavač pouzdan i baterije su identične u svemu, osim u brendu, možeš kupiti i zamjensku. > Ako kupuješ od ne baš pouzdanog prodavača, npr. iz Kine, zna se dogoditi da je stvarni kapacitet manji od onog koji piše na bateriji ili da kapacitet baterije padne nakon nekoliko punjenja jer nije najbolje proizvedena... > U konačnici, ovisi o razlici u cijeni. Ako su cijene tu negdje, radije kupi original. Super sročeno i objašnjeno
2017 04 27
Zamjensku bateriju bolje ne nikako..evo ja sam za laptop kupila zamjensku preko njuskala i radila je tocno mjesec dana ..kontaktirala sam odmah prodavaca i rekao mi da pise garancija 30 dana ja pogledam kad stvarno tako i pise x-) Moj ti je savjet odi i kupi si original novu bateriju
2017 04 27