Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - ponovno uploadajte artikle

Još uvijek se ne mogu stavljati slike!
2017 05 08
ma užas, ništa ne možeš, jedva se ulogirala nakon desetog pokušaja, kakve slike...nema teorije
2017 05 08
Jedva se ulogirala, slike ne mogu poslati,niti stavljati nove artikle, jedva ulazim u razgovore i kada uspijem poslati poruku duplira se više puta! ):
2017 05 08
još uvijek ne mogu učitati slike i jedva sam ušla u svoj profil. slažem se s curama- ovo nije prvi put! :@
2017 05 08
Ni meni nije jasno da se takve stvari toliko cesto ponavljaju i da su za to potrebni dani da se rijesi. I ocito se ne rijesi kada se ponavljaju. I moj mobitel je skoro letio kroz prozor jer sam mislila da je do njega, a sad vidim da svi cekamo da gospoda objesi ves😁😁
2017 05 08
Hallo ima li netko odgovoran za ovo stanje
2017 05 08
Ja više ni ne pokušavam otvarati oglase i stavljati fotke , izgubim samo živce . Valjda će nešto riješiti u narednih par dana ....
2017 05 08
Ovo i dalje nije kako treba, apsolutno ništa ne mogu objaviti + zadnja dva dana mi se naplaćuju dva oglasa za ništa, nitko ih ne vidi čak niti ja. Preapsurdno
2017 05 09
ni ja ne mogu ništa ,osim ovdje na forumu tu mogu poslat poruku ,dalje ništa ??
2017 05 09
Niti ja ne mogu ucitat slike, a imam poteskoca sa ulaskom na stranicu vec par dana 😈
2017 05 09
Katastrofa, slike ne mogu staviti već nekoliko dana, samo vrti i vrti.. a podatke za slanje sam jedva izvukla... Nadam se da će se ovo brzo srediti.. :-(
2017 05 09
ni ja ne mogu stavit pihh :@
2017 05 09
Nije u redu, dok je bila stara stranica sve je funkcioniralo, a sad em placamo usluge, em uz to se niti ne vide niti možemo sta kupiti niti prodati... Kako ce ovo opstati ako se ovakve stvari događaju svako malo... Evo iz milijuntog pokušaja sam se ulogirala...a slike ne mogu ucitati vec danima, dok cekam te crtice razbila bi najradije laptop :@
2017 05 09
Sve šteka ništa ne mogu staviti, nadam se i ja također da će ovo krpice proraditi.
2017 05 09
Pa jos ni danas se fotke ne mogu objavljivati...?!... Ja mislila da je rijeseno! Kad probam danas, opet nista!
2017 05 09
1 2 3 4 5 6 7 ... 27