Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

gita cipele

Drage krpičarke, kakva su vaša iskustva s gita cipelicama? Planiram kupovinu, no u mojoj široj okolici nema tih cipelica za probu pa ću naručiti putem interneta. Djeluje mi prilično ravan potplat pa me brine udobnost takvih cipela. Hvala.😊
2017 05 17
Brojevi su komotni, ne uzimaj veci broj od onog kojeg nosis.
2017 05 17
Treba li uzeti manji broj jer kažu da su kalupi veći, npr. ako nosim 38, kupim 37?! :)
2017 05 17
Ja sam uzela moj broj jer su poluvisoke.ali za balerinke bi uzela broj manji.izmjerite gaziste,najbolje pa po tome naručite
2017 05 17
> Sanja8888: > Ja sam uzela moj broj jer su poluvisoke.ali za balerinke bi uzela broj manji.izmjerite gaziste,najbolje pa po tome naručite Hvala. :)
2017 05 17
Uzivat ce noga ;)
2017 05 17
ja imam plave sandale kupljene prošle godine kad su se otvorili u Radićevoj, no na njima nigdje nema broja valjda se odlijepio :') što se tiče udobnosti...izgledaju samo na prvi pogled ravne no imaju gazište anatomski oblikovano tako da su meni moje dosta udobne dođi na izlet u Zg! uglavnom, znaju ih imati na raznim sajmovima po cijeloj Hrvatskoj, imaju svoju FB stranicu pa ti možda dođu blizu
2017 05 17
> sanjaurban: > ja imam plave sandale kupljene prošle godine kad su se otvorili u Radićevoj, no na njima nigdje nema broja valjda se odlijepio > :') > što se tiče udobnosti...izgledaju samo na prvi pogled ravne no imaju gazište anatomski oblikovano tako da su meni moje dosta udobne > dođi na izlet u Zg! > uglavnom, znaju ih imati na raznim sajmovima po cijeloj Hrvatskoj, imaju svoju FB stranicu pa ti možda dođu blizu Kad neće Muhamed brdu...😂 Hvala...
2017 05 17
Radila sam na njihovim štandovima, od kupaca sam čula samo riječi hvale, a da ne govorim da su se neki vraćali po još... :) Što se broja tiče, ako kupujete preko interneta najsigurnije vam je izmjeriti gazište. Ako mislite nositi tanje čarapice, npr na balerinkice, definitivno broj manje :)
2017 05 18
Hvala svima na savjetima.😊
2017 05 18
Evo i mene s mojim iskustvom. Nosim ih vec 3 ili 4 godine i to su sad jedine cipele koje kupujem i nosim. Lijepe su i udobne. Ja imam siru nogu i zato su mi savrsene. Inace nosim 39,ali njihove sve su mi 38 dobre. I da,to su jedine cipele koje sam nosila u trudnoci i nakon nje,sve ostale su mi malene i neudobne postale. :)
2017 05 21
> zagi.ka: > Evo i mene s mojim iskustvom. Nosim ih vec 3 ili 4 godine i to su sad jedine cipele koje kupujem i nosim. Lijepe su i udobne. Ja imam siru nogu i zato su mi savrsene. Inace nosim 39,ali njihove sve su mi 38 dobre. I da,to su jedine cipele koje sam nosila u trudnoci i nakon nje,sve ostale su mi malene i neudobne postale. :) Hvala što ste podijelili svoje iskustvo.😊
2017 05 21
Pozdrav! Imam niske cipelice Gita, s onim elasticnim vezicama. Super su mi cipele, ali tesko ih obuvam, jer te su te vezice cvrste, a ako ih popustim, onda.mi cipele slapaju dok.hodam. imate li neki savjet? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b92a0c85b95200ff7261b019624280a9.jpg)
2021 04 24