Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Crvenilo od akni :(

Poomoc :( Nikad nisam imala problema u pubertetu s njima i smatrala sam se sretnicom. No unazad mjesec dan (tocnije od Uskrsa) imala sam par potkoznih na bradi i po jedan na svakom obrazu..e sad oni su manje vise prosli ali ostalo je crvenilo koje nikako da prode eto vec 3tjedna..Planiram svakako kod dermatologa ali tek za 2-3tjedna mogu otic. ima li netko iskustva s tim crvenilom i neki savjet?? Mama me isplasila i kaze da ce mi to ostat zauvijek, da su to oziljci..krv koja je ostala ispod koze :( pomoc :(
2017 05 26
sunce i more su najbolji lijek po meni..maska od sobe bikarbone takodjer pomaze..pomijesas 1 žl.sode sa par kapljica vode..i nabavi si neko ulje domaće za mazat lice..kantarionovo je za ožiljke jako dobro..ili od smilja..kokosovo, arganovo..ima ih raznoraznih =)
2017 05 27
uzmi si od himalaye masku za lice anti acne,u DM je puno jeftinija nego u Mulleru tako da znas,stvarno je genijalna za acne i povuci ce ti se to.
2017 05 29
hvala puno cure, krecem s nabavkom kantarionovog ulja :) pogledat cu i masku, hvala :)
2017 05 29