Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

O čemu se radi, pomoć?

Dakle cura me pita jel mi stigo paket poslan pred dva dana. Ja nisam još ni gledala i odem na status, a ono predan primatelju??? Jel itko ima slična iskustva, jel to greška u sustavu ili je nekom izdan moj paket? Ne mogu pronaći broj dotičnog tiska,nisam sigurna da li uopće radi. Ima li neka služba za upit, provjeru ili sl??
2017 05 27
imaš broj baš službe za korisnike od tiska evo ga pa nazovi i pitaj 072000001 :)
2017 05 27
Taj sam zvala i javlja se glasovna sekretarica da je poziv van radnog vremena-(
2017 05 27
a onda ti ostaje samo ćekati ponedjeljak :S
2017 05 27
Meni prije neki par dana ali posta bila u pitanju.Ispostavilo se da iman imenjakinu blizu sebe,za koju nisan znala ni da postoji. Nije bas sve islo glatko ali nakon malo "dreke" paket se nasa i bija vracen.
2017 05 27
Da, odlučila čekati ponedjeljak pa ćemo vidjet. Ako je izdan nekom bio bi drugi put na tom mjestu i žalit ću se.
2017 05 27
Evo da javim zbog cura koje možda budu u sličnoj dilemi. Izgleda da je bila greška u sustavu, paket je srećom bio na Tisku.... :")
2017 05 30
Cure greška je u ovom glupom sustavu,meni 5dana izbacivalo greška u sustavu.Cura poslala paket,ja već misla zajebala me al nije.Kad ono danas u 7ujutro sms stigao da podignem paket. :)
2017 06 01