Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Mrlje koje se ne uklanjaju Vanishem?

Pozdrav majke, žene, kraljice (majke pogotovo, jer one znaju o čemu pričam). :-) Kako skidate tvrdokorne mrlje s dječje (i druge) robice (od kašica i slično). Imam par stvari koje sam valjda sto puta već namakala danima u tom čudotvornom Vanishu, ali ništa nije pomoglo. Nemam baš novaca za brdo skupih sredstava, pa ako znate koju jeftiniju varijantu (ili ako ima neka vrsta tog Vanisha da valja), pomagajte. Ja sam koristla onaj u roza plastičnoj boci. Znala sam i prokuhati, ali em se uvuklo, em su mrlje i dalje ostale. Svaka pomoć je dobrodošla. :-)
2017 05 30
jesi probala onim denk mit sapunom za uklanjanje mrlja iz dm-a? košta nekih 7, 8 kn, ali sveeee skida! meni je skinuo mrlju od crnog vina sa bijele majice staru par godina :D
2017 05 30
Godinama koristim za tvrdokorne mrlje EMSAL. To je koncentrat za pranje tepiha. Možda smiješno zvuči al skida mrlje u roku keks bez namakanja, samo pošpricat fleke i protrljat i nema više ničega. Uz to predivno i miriši. Kupujem ga u dm-u cca 18kn
2017 05 30
Taj sapun je čaroban čak i ako ti beba nije superhik. Kašice od šumskog voća, svježe maline, sok od kupina.......sve skida.
2017 05 30
jel to onaj mali sapunčić na kojem je nacrtana muška košulja??
2017 05 30
e, dobro da znam, skida onda sve osim kemijske olovke! hvala!
2017 05 31
Danas testiran na flekama od trešanja ....molim boga da se skinulo
2017 05 31
znači sad ti se vrti u vešmašini 8-)
2017 05 31
Osjećam neku potrebu razjasniti da ovu višegodišnju mrlju od crnog vina nisam skidala s dječje robice, jel. Nemam dječjeg superhika i ne mislim da bi se djeci trebalo davati alkohol :D
2017 05 31
Ma daj, Sara, šta stvarno :o ?! :') :') :') Ja imam košulju na plavo bijele prugice, što ću sad :| ?
2017 05 31
A ono, da ne bi ljudi još pomislili da djeci dajem bočicu s vinom ili da ih zalijevam istim da brže narastu :D nikad se ne zna. sad moraš kupiti drugi sapun, nema drugog! jel zebra bijela s crnim prugama ili crna s bijelim, pitanje je sad!
2017 05 31
> gitadevi: > Ma daj, Sara, šta stvarno :o ?! > :') :') :') > Ja imam košulju na plavo bijele prugice, što ću sad :| ? U problemu si. Ne vidim rješenje. Razmislit ću još malo pa javim ukoliko se sjetim. Zapravo, idem zguglat.
2017 05 31
Cure, puno vam hvala! <3 Super ste!!!! Nisam još koristila taj sapun, ali ove dane trčim u dm po to i obavezno javim rezultate! 8-)
2017 05 31
evo i mene spasila tvoja tema...znači prije pranja se treba mrlja namazati sa tim i tako ubaciti u mašinu??
2017 05 31
> sanjaurban: > znači sad ti se vrti u vešmašini 8-) Sve je otišlo !jeeee
2017 05 31
1 2