Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Lako, ali kako?

..........upoznala sam prije pola godine momka koji je ono živ kak bi se reklo, dečko od veselja i stvarno mi se takav i sviđa, no nikad on samnom nije probao na lijep način niti komunicirati,niti u društvu se kulturno ponašati, svi moji prijatelji su za njega debili te sve je uvijek išlo na silu. Inače nikad si dopustila nisam da netko tako manipulira samnom, ali mislim si svaki put ajde možda je u pravu, nemoj odmah skakati. Užasno je ljubomoran kad sam ja u pitanju i da me netko pogleda, ja bi bila kriva jer ja provociram..... on je imao ispada svakakvih s drugim trebama i tipa s nepoznankama stane i priča, doslovno koketira. I njemu je to bilo smiješno kad bi mu prigovorila zašto to radi. I ajde i to zanemarim....
2017 06 03
Otac mi je priuštio auto bolji nego što on ima, i stvarno kojom god prilikom sam izmišljala bilo što samo da se maknemo iz grada u kojem jesmo, da se provozamo da odemo bilo gdje. Za mene studenta tankati 2x mjesečno po 350kn je bio trošak itekakav, ali nikad mu nisam proturječila da mi je nešto dužan zbog toga, iako ga je i on sam vozio i razvozio svoje kompiće. I ja sam na to uvijek pristajala jer mi je dečko jel.... Nikad mu nije palo na pamet me odvesti na neku večeru ili bilo što ''romantično'' da mogu reći e okej tom je dečku stalo do mene... ne mogu reći ne tražim ja od njega da me vodi vamo tamo i da kupuje mi što god, obadvoje smo studenti, nemamo love za te stvari, ali sitnica neke pažnje mislim da svakom uljepša dan. Uglavnom, da stvar bude jača, prije tri dana sam doživila tešku prometnu nesreću, hvala Bogu nikome nije ništa, auto mi je ono prednji dio totalno otišao, još sam u šoku i svaki trenutak mi ne prođe a da ne pomislim milijun scenarija što je se sve moglo da desi.... Ne mogu reći došao je me vidjeti i bio je par trenutaka kraj mene i otišao je s kolegom na fax. dan poslije umjesto da ležim u krevetu i da makar odspavam sat vremena, pokupila sam se i našla s njime, da stvar bude jača bez srama mi ide reći kako su imali nekakvu fešticu i da je se pjevalo i veselilo. ajmo dalje....zatim komentar na sve te moje drame kako on to veli, ''makar sam sad miran, nemaš auto, sad znam da ćeš biti kući''.... meni roleta dolje....sinoć sam mu rekla sve to što sam sad malo prije navela, kao primjer da me je to sve zasmetalo, on meni na to da nisam normalna i da mu se ne obraćam par dana. i da kad se ohladi da će vidjeti jel više vrijedi biti u toj vezi....uvrijedilo ga je kako ja imam srama uopće pomišljati na takvo što.
2017 06 03
ja ne znam više di mi je glava di su mi noge, kao pes trčim za njim, molim ga da ako ne misli mi biti podrška u ovim trenutcima, da slobodno kaže da prekida i to je to...njegov komentar: ok. zašto toliko dopuštam da me truje? da me ponižava? zašto pomišljam da će se popraviti i da mu je stalo do mene? kako kreniti gledati sebe i svoje dobro? jednostavna pitanja i znam da ima i jednostavno rješenje... ali jednostavno nemam svoj konačni odgovor
2017 06 03
Nema tu srece ...prosla sam slicno i nikad vise
2017 06 03
Nisam bila u takvoj situaciji, ali mogu ti sa sigurnoscu reci da se od takvog decka moras sto prije maknuti i krenuti dalje, nitko ne zasluzuje takvo ponasanje. Ako se sad dok je jos mlad i dok vam je ljubav "friška" ponasa tako, znas sto mozes tek ocekivati poslije. Meni je jedan moj prijatelj kada sam prekinula s deckom rekao da si na papir napisem sve stvari koje su mi bitne i vesele me (prijatelji, hobiji, faks, obitelj, izlasci, sport...) i da onda kada to pogledas shvatis koliko toga imas u zivotu da te usrecuje i da je to sve bilo i prije njega i bit ce i poslije. Nemoj se ogranicavati i misliti da je sad eto to to, nije on jedini (koliko ti god to zvucalo u ovom trenutno tesko). I najbitnije od svega, nemoj se zavaravati i pokusavat se uvjeriti da ce biti bolje nadam se da ces naci snage to rijesiti❤
2017 06 03
To i je najgore kod mene samu sebe zavaravam da ce biti bolje. Najgora stvar pametan je decko nije neki idijot, ali ponasanje mu je idijotsko. Njemu su zene doslovno manje vrijedna bića, zna se di im je mjesto i to je njegovo misljenje. Mene to opet ubija u pojam da tako mlad decko moze imati tako izvrnuto razmisljanje.> mihica555: > Nisam bila u takvoj situaciji, ali mogu ti sa sigurnoscu reci da se od takvog decka moras sto prije maknuti i krenuti dalje, nitko ne zasluzuje takvo ponasanje. Ako se sad dok je jos mlad i dok vam je ljubav "friška" ponasa tako, znas sto mozes tek ocekivati poslije. > Meni je jedan moj prijatelj kada sam prekinula s deckom rekao da si na papir napisem sve stvari koje su mi bitne i vesele me (prijatelji, hobiji, faks, obitelj, izlasci, sport...) i da onda kada to pogledas shvatis koliko toga imas u zivotu da te usrecuje i da je to sve bilo i prije njega i bit ce i poslije. Nemoj se ogranicavati i misliti da je sad eto to to, nije on jedini (koliko ti god to zvucalo u ovom trenutno tesko). I najbitnije od svega, nemoj se zavaravati i pokusavat se uvjeriti da ce biti bolje > nadam se da ces naci snage to rijesiti❤
2017 06 03
Doslovno kao da se crni oblak nadvio nad menom otkad sam s njim...bas ono problemi su se lagano nizali a ja samo prelazila preko njih, sve dok to nije doslo na naplatu> Chanella: > Nema tu srece ...prosla sam slicno i nikad vise
2017 06 03
Mislim da je dobro sto i sama vidis realno kakav je, postoje (nazalost) cure i zene koje bi to prihvatili od njega jer i same imaju misljenje da je muz eto gazda i one ga moraju sluziti, ali isto tako postoje i normalni, fini, pristojni i odgojeni decki i muskarci koji ce se ponasati normalno. Na pocetku si napisala da ga znas tek pola godine, to je jako malo, nije da je on u tvom zivotu vec recimo 5,6 godina pa si stekla neku naviku da ti je on tu, mislim da upravo zato sto se znate toliko kratko bi trebalo biti puno lakse krenuti dalje. Evo da ti dam primjer vezan uz odjecu😄 ako nadjes npr neku haljinu koja ti ne pase, model, velicina, boja.. pa nece ju valjda ici prekrojavati i mjenjati, nego ces jednostavno traziti dalje dok ne nadjes nesto sto ti pase😁😁 ovo je bilo malo za salu, ali nije to ni toliko daleko od stvarnosti, ja barem uvijek sam kod decka trazila neke odredjene karakteristike i vrijednosti i ako bih shvatila da to nije to, ides dalje, neces valjda cijeli zivot biti s osobom koja ti ne pase.. eto tako ja razmisljam
2017 06 03
Ma to je kreten koji te iskorištava. Dok sa njim gubiš vrijeme ne vidiš druge kojima je do tebe stalo. Odjebi ga, nije on jedini.
2017 06 03
> mihica555: > Mislim da je dobro sto i sama vidis realno kakav je, postoje (nazalost) cure i zene koje bi to prihvatili od njega jer i same imaju misljenje da je muz eto gazda i one ga moraju sluziti, ali isto tako postoje i normalni, fini, pristojni i odgojeni decki i muskarci koji ce se ponasati normalno. Na pocetku si napisala da ga znas tek pola godine, to je jako malo, nije da je on u tvom zivotu vec recimo 5,6 godina pa si stekla neku naviku da ti je on tu, mislim da upravo zato sto se znate toliko kratko bi trebalo biti puno lakse krenuti dalje. > Evo da ti dam primjer vezan uz odjecu😄 ako nadjes npr neku haljinu koja ti ne pase, model, velicina, boja.. pa nece ju valjda ici prekrojavati i mjenjati, nego ces jednostavno traziti dalje dok ne nadjes nesto sto ti pase😁😁 ovo je bilo malo za salu, ali nije to ni toliko daleko od stvarnosti, ja barem uvijek sam kod decka trazila neke odredjene karakteristike i vrijednosti i ako bih shvatila da to nije to, ides dalje, neces valjda cijeli zivot biti s osobom koja ti ne pase.. eto tako ja razmisljam eto vidiš, ja nikad nisam imala neke standarde koje dečko mora ispuniti da bi bio mi dobar, ali dovoljno je da me nasmije i da uspostavimo dobar kontakt....kad smo ulazili u vezu prvo ja za to nisam bila jer općenito nisam tip za veze i gotovo....međutim on je prvi govorio da će ovo sve uspjeti samo treba dobra volja...i sad na kraju ispada sve ono što nisam htjela, vezati se za nekog kome to nije stalo.
2017 06 03
> NikaLuce: > Ma to je kreten koji te iskorištava. Dok sa njim gubiš vrijeme ne vidiš druge kojima je do tebe stalo. Odjebi ga, nije on jedini. sve je to meni jasno....
2017 06 03
Onaj dio:. ...samo treba dobra volja pa će sve uspjeti... To je totalno krivo. Prava ljubav krene i raste sama od sebe... Dvije su opcije: -prekinuti ili -nastaviti glumiti ljubav...
2017 06 03
Okren se na peti i bjezi kolko te noge nose...nis ovo dobro odigrala kao On ce teb javit..pa on ispa frajer ..bilo je i boljih nacina da ga spustis na zemlju malo.. Btw-bris te slike s neta -ne smi to bit prva-blokace te pa nes moc tu javit rasplet😘
2017 06 03
Kratko ću - bježi i spasi se dok je još na vrijeme!🌺
2017 06 25