Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sunčanje :D

Cure, sa čime se mackate da primite boju? Ja sam prošlo ljeto uzela onaj pekmez Biobazin, sad razmišljam o onoj tinkturi od mrkve. Pa, šta je bolje? Ima li još netko problema sa slabijim tamnjenjem jednog dijela? Stomak mi potamni dobrano nakon dva sunčanja po sat, dva a noge nikako - nikad nisam uspjela dočekati 7.mjesec sa preplanulim nogama 😥
2017 06 04
Sara, mogu li s tim mazati i lice? Jer ne znam kako vama, ali meni lice uvijek bude za nijansu svijetlije od ostatka tijela :/ Jednostavno ne prima boju kao ostatak
2017 06 04
Pa ja sam mazala :) No trebalo bi nomad pitati. Isto uz kremu za sunčanje, jel. Potamnilo je i lice :D Iako je i meni za nijansu svijetlije lice, ali mislim da to nije zbog sunčanja nego od umivanja i čišćenja lica i svih tih preparata, jel...to je bar moja teorija.
2017 06 04
Da, da, to i ja mislim, ali svejedno ne znam kako da to ispravim :D Trenutno sam uzela biobazu prvi put u zivotu, pa cu prvo s tim probati. A ovo ide u omiljene, treba i to kupiti :D Hvala ti na preporuci
2017 06 04
Meni trenutno lice tamnije! Idem na posao biciklom a vozim se u dugim tankim rukavima da ne pregorim. Eto ti rješenja..jer lice stvarno treba duže vremena da potamni...i onda nakon tjedan dana sunčanja budeš sva jednaka...ali onda opet ostaju one štrafte od kupaćih...tko bi ženama udovoljio..... Ugodno vam sunčanje svima!!!!!! Naša koža stvarno treba D vitamina, nismo to izmislile! Živjelo Sunce i onaj tko ga je izmislio!
2017 06 04
pa ja sam imala 100ml, s time da smo koristili ja i moji roditelji kad su išli i ostala mi je trećina, a stvarno nismo štedili :D Tako da ćeš imati sigurno dovoljno.
2017 06 04
> Poisene: > Da, da, to i ja mislim, ali svejedno ne znam kako da to ispravim :D > Trenutno sam uzela biobazu prvi put u zivotu, pa cu prvo s tim probati. A ovo ide u omiljene, treba i to kupiti :D Hvala ti na preporuci Hajde javi rezultate biobaze, ja sam više očekivala od njega, jedva ga isperem sa sebe i ostaju mrlje, teško za razmazati ravnomjerno pa mi je dopi*dio 🙄 ostalo mi 3/4
2017 06 04
> SaraKedavra: > pa ja sam imala 100ml, s time da smo koristili ja i moji roditelji kad su išli i ostala mi je trećina, a stvarno nismo štedili :D Tako da ćeš imati sigurno dovoljno. Javila sam se ženi :D nadam se da ću preko ljeta nositi šorceve i haljinice 😑
2017 06 04
Nika, ja sam uzela Biobazin pekmez u obliku ulja, pa se super razmazuje, jel :D NIsam htjela kemijati s pekmezom jer mi to zaista zvuci kao nesto sto tesko razmazujem i na kruh, a gdje necu na kozu :D
2017 06 04
> Poisene: > jer mi to zaista zvuci kao nesto sto tesko razmazujem i na kruh, a gdje necu na kozu :D kraljice! :') x-) No apropo pekmeza, čitala sam baš za biobazu da se teško razmazuje i da ostavlja nenormalne fleke. Gledah to prošle godine, ali reko neću plaćat fleke 100+ kn. Od ovog nomadinog nema ništa, btw, a i miriška savršeno. Mislim da je tinktura isto dosta nahvaljena, imaju balzam od mrkve.
2017 06 04
Ja imam te biobaze male po 20ml, Sara, ako hoces poslat cu ti za probu, nisam primjetila fleke za sada. I tebi Nika mogu dati da probas, vidim da si isto iz Vk :)
2017 06 04
Tenks, poisene, ali ne treba :) Ove godine idem bez pomagala vjerojatno, pa nek budem bijela ako treba :")
2017 06 04
Poisene, pametno. Ja sam nepromišljeno kupila i eto sada, šteta para ali ostavit ću si ga. Pa može, prodaješ ih ili?
2017 06 04
> NikaLuce: > Poisene, pametno. Ja sam nepromišljeno kupila i eto sada, šteta para ali ostavit ću si ga. > Pa može, prodaješ ih ili? Ma ne, dam ti za probu, ajde javim ti se u inbox :)
2017 06 04
Ja sam koristila mrkvicu od tinkture i nisam uopce bila odusevljena...a toliko je nahvaljena svuda, mozda je bio problem u meni😀 Ugl preporuka je super dosla i ja sam narucila sad od NomadOrg. pa se bas veselim probati☺️
2017 06 04
1 2 3