Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Prvo putovanje avionom

Nisam dosad nikako putovala avionom. U 7 mjesec idem za njemacku i to sama. Molim vas ako netko ima iskustva da mi objasni sve sto trebam, kad se prihavljujem, di idem iza toga, di kufer ostavljam..ma sveee me zanima, nista ne znam. Hvala. :)
2017 06 05
Prvo na check in, tamo se preda prtljaga i provjere karte. Onda se ide na boarding ulaz/gate i tamo se ceka avion. Na aerodrom treba doci sat vremena prije leta-moze i ranije. U rucnoj prtljazi se ne smiju imati tekucine preko 100ml i mora biti zapakirana u plasticne vrecice. Nema unosa boca s tekucinom-moze se kupiti unutra u ducanima i sl.nakon check in-a. Sretno!
2017 06 05
Kad sam letjela u SAD ( presjedali na 3 aviona ), letjeli ukupno oko 11 sati..prvo sam žviknula dva konjaka, inače ne pijem... :")
2017 06 05
I ja takoder prvi put putujem i to za njemacku u 7 mj pa me zanima ako si tamo kupim kozmetike smijem to vratit doma u koferu?
2017 06 07
> mkrpice: > I ja takoder prvi put putujem i to za njemacku u 7 mj pa me zanima ako si tamo kupim kozmetike smijem to vratit doma u koferu? naravno :)
2017 06 07
> ena763: > > mkrpice: > > I ja takoder prvi put putujem i to za njemacku u 7 mj pa me zanima ako si tamo kupim kozmetike smijem to vratit doma u koferu? > naravno :) hvala :")
2017 06 08
> mkrpice: > > ena763: > > > mkrpice: > > > I ja takoder prvi put putujem i to za njemacku u 7 mj pa me zanima ako si tamo kupim kozmetike smijem to vratit doma u koferu? > > naravno :) > hvala :") sretan put i lijep provod! :)
2017 06 08
> ena763: > > mkrpice: > > > ena763: > > > > mkrpice: > > > > I ja takoder prvi put putujem i to za njemacku u 7 mj pa me zanima ako si tamo kupim kozmetike smijem to vratit doma u koferu? > > > naravno :) > > hvala :") > sretan put i lijep provod! :) hvala ti puno <3
2017 06 08
Ma let ti nije ništa posebno. Kao da si u busu, čak i mirnije :D Ako ćeš imati neke tekućine itd, sve trpaj u kofer koji ne ide s tobom u avion :D I pazi na kilažu dozvoljenu jer sve iznad toga se naplaćuje. Samo hrabro i uživaj :D
2017 06 09