Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vam ide prodaja?

Meni u zadnje vrijeme nikako. Dobijem upite samo od neozbilni kupci koji bi kupili a na kraju nista od njih. Ili neki me kontaktiraju za nekakve informacije (dali znam zasto su blokirani?...) i sve neki razgovori u prazno. Do 7. mj. htijela bi sto vise prodati jer cu imati goste i moram ispraznit sobu. Pristajem cak na 80% popust i uvijek sam za svakakvi dogovor. Ali ovo, u zadnje vrijeme, nikako ne ide. Kad dobijem na e-mail da imam jedan razgovor, vec sam sretna da cu imati jedna krpice manje. Ali na kraju nista :( Vama kako ide? Jel t se desava samo meni ili? :(
2017 06 08
Meni ide lose prodaja. Na fejsu vise toga sam prodala. Zapravo skoro sve sam tamo prodala. Tu mozda koju krpice. Rijetko se ko javi ali i kad se javi taj i kupi. Dosad sam imala par njih koji su uzeli podatke i vise se neceju javljat al sta mogu.
2017 06 08
Ja sam zadovoljna kako ide,ipak se kreće!🙂
2017 06 08
Nikako
2017 06 08
Ja nisam dugo ništa novo stavljala....ali tih par kupaca što mi se javilo su bili ozbiljni. Prošle godine jedno par mjeseci isto tako su me navlačili neozbiljni kupci, joj popizz sam bila... za jedan parfem (full snižen) sam imala 5 - 6 upita, i niti jedan nije bio urodio plodom 😈 To je normalno... A pogotovo kad baš ti treba lova, i kad se baš trudiš da prodas, desi ti se da te navlače 😰, ali prođe, bez brige👍
2017 06 08
prodaja dobro, kupovina jos bolje :')
2017 06 08
Meni ne ide nikako :/ na feisu(buvljak) nesto i prodam ali.tu slabo..
2017 06 08
Takodjer,nema upita :(
2017 06 08
Bome slabo
2017 06 08
ide nekako iako uvijek vise zamjenim nego prodam pa hrpa uvijek ista :') :') :')
2017 06 08
Nikako...
2017 06 08
Nikako...
2017 06 08
Kupovina ide naj bolje a prodaja samo " corci" koji salju upit i zanovjetaju na razne nacine a poslje ni glasa
2017 06 08
Lose jako lose :-(
2017 06 08
Ma odlično.. evo , jučer navečer dobila upit za jedan artikl.. nadobudno odgovorim. Odem škicnut profil korisnice i vidim da je zadnji put bila logirana u 10. mjesecu prošle godine. 😂 Još uvijek postoji minijaturna nada da joj samo krivo pokazuje vrijeme zadnjeg logiranja..😂 penso positivo! 😃
2017 06 08
1 2 3 4 Sljedeći