Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

RASPRODAJA ZAGREB

Pozz curke, jeste naišle na kakva sniženja i gdje ? :) (ne nuzno ljetna kolekcija) Hvalaaaaaa
2017 06 09
CCC-za članove kluba 50% popusta na određene modele niskih, zatvorenih cipela i određenu sportsku obuću
2017 06 09
član sam :D odlicno,hvalaaa
2017 06 09
One prave rasprodaje ljetne robe počinju tek oko 15.8.
2017 06 09
joj ja bi neko sniženje badića tipa calzedonia, preskupi su mi dok je ovako redovna cijena, a na more idem već 15.7. :( ubije me kad ga platim skoro 400kn i onda se vratim s mora i u 8.mjesecu bude u pola cijene i niže...marže su im koma visoke. a nije ni kvaliteta nešto ekstra jer sam gornji dio badića sa žicom bila platila skoro 300 kn i onda mi je nakon par nošenja žica izašla, tj. ko probila materijal :@
2017 06 13
U Roses outletu u Krapini ima Calzedonia, baš sam neki dan bila, gornji i donji dio 80 kn :")
2017 06 14
> ninuli: > joj ja bi neko sniženje badića tipa calzedonia, preskupi su mi dok je ovako redovna cijena, a na more idem već 15.7. :( ubije me kad ga platim skoro 400kn i onda se vratim s mora i u 8.mjesecu bude u pola cijene i niže...marže su im koma visoke. a nije ni kvaliteta nešto ekstra jer sam gornji dio badića sa žicom bila platila skoro 300 kn i onda mi je nakon par nošenja žica izašla, tj. ko probila materijal :@ Calzedoniji sniženja počinju vrlo brzo, mislim prije kraja lipnja. I odmah bude 30%, tako da većina košta cca 230 kn. Oni luksuzniji modeli, naravno, i tad koštaju preko 300, ali opet je razlika 300 i 500+ kn ;)
2017 06 16
ajme stvarno?? pa super...onda ću pričekati kraj 6.mjeseca...samo se bojim da mi neće više biti veličina :( a to šta se outleta tiče kad god sam išla u roses u calzedoniu, tj. intimissimi oni meni imaju groznu robu, nikad tamo nisam vidjela ništa što inače imaju po svojim dućanima i stalno se pitam gdje su to isčupali jer po dućanima njihovim znaju imati stvarno divan donji veš i badiće, a u outletu koma...
2017 06 16