Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Grudnjak za haljinu golih leđa -savjet

Drage cure, iman haljinu golih leđa za koju mi triba samoljepljivi grudnjak il neki drugi samo da mi se ne vidi pa molim preporuke. Po mogucnosti da dobro drzi i da malo podigne. Kakvi su oni iz h&m-a, jel koristila neka od vas?
2017 06 14
Imaju u h&m? A ja trebala i nisam ni znala, kupila sam neki u bipi slucajno naisla,'samo jos neisproban al ajd bio oko 70 kn plus popust. Javite i mene zanimaju! Inace sam naisla na fora video na youtube gdje cura od obicnog slozi takav bez ledja, to sam isto razrezala ali evo jos nisam isprobala jer mi treba tek za sedmi mj
2017 06 15
Da,u h&m ima nekih koji se samo zalijepe (bar meni tako izgledaju) , i mislim da su kao silikonski
2017 06 15
Vrti se po netu onaj nekakav leptir grudnjak, al ne znam jel to čemu. Nešto čisto sumnjam ,:)
2017 06 15
imaš u h&m samoljepljivi grudnjak al on baš nepodigne grudi mislim da je bolji ovaj spomenuti leptir grudnjak jer ima nekakve vezice naprijed pa tako valjda podigne
2017 06 15
Imaš li mozda taj link 😊 > LaylaM: > Imaju u h&m? A ja trebala i nisam ni znala, kupila sam neki u bipi slucajno naisla,'samo jos neisproban al ajd bio oko 70 kn plus popust. Javite i mene zanimaju! > Inace sam naisla na fora video na youtube gdje cura od obicnog slozi takav bez ledja, to sam isto razrezala ali evo jos nisam isprobala jer mi treba tek za sedmi mj
2017 06 16
Nosila sam jednom prilikom taj grudnjak (ne leptir, obican onak na ljepljenje) i cijelu svadbu mi je izdrzao i tako je udoban da ga nekad i ovako stavim i dalje se lijepi kao i prvi puta i ne odljepljuje se prilikom znojenja, ja sam svoj kupila u Zagrebu u Importane centru za kojih 50kn, ali vjerujem da su i ostali podjednake kvalitete, uglavnom ja preporučam!😉
2017 06 21
> DajanaDosen: > Nosila sam jednom prilikom taj grudnjak (ne leptir, obican onak na ljepljenje) i cijelu svadbu mi je izdrzao i tako je udoban da ga nekad i ovako stavim i dalje se lijepi kao i prvi puta i ne odljepljuje se prilikom znojenja, ja sam svoj kupila u Zagrebu u Importane centru za kojih 50kn, ali vjerujem da su i ostali podjednake kvalitete, uglavnom ja preporučam!😉 Moze fotografija kako izgleda grudnjak? Ja imam onaj leptir i katastrofa mi je jer bas objesi grudi a uskoro imam maturalnu i haljinu golih ledja pa mi pothitno nesto treba
2018 05 01