Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Cetka za kosu

Drage moje zanimaju me iskustva sa cetkom tangle teezer ili macadamia. Dali je tko probao i dali ste zadovoljne?Kcer mi ima jako gustu, valovitu i dugu kosu koja se mrsi i treba je puno puta u toku dana rascesljati uz puno cupanja i suza... Dali se isplati uloziti ili je to samo trik za cicanje novceka iz dzepa? 😆Hvala 😉
2017 06 15
Pozdrav😊 Evo moje iskustvo. Ja sam imala tangle teezer i zbilja punooo manje čupa od ostalih klasicnih cetki. Kad se to proba više se nitko ne vraća na stare. No kako ja imam dugu i gustu kosu meni nije odgovaralo što cetka nema rucku onako duguljastu pa mi je cesljanje trajalo 2 sata. Ne doslovno ali dosta duze.Sad imam Mason Pearson cetku i s njom sam i vise nego zadovoljna. Al tangle teezer ili macadamia su svakako bolje od obicnih.Manje čupaju sigurno ali meni kosu nisu bas jako dobro rascesljavale kak ja volim al to je druga par cipela hhh
2017 06 15
Super, vidjela sam da nesto slicno imaju u bipi i dm (mislim da je njihova marka) sa ruckama su i zupci su cini mi se vrlo slicni (cijena naravno niza) .. Hvala 😉
2017 06 15
Nikakve kopije. Original stvari valjaju. Imam macadamijinu cetku, onu od bambusa, ne mijenjam ju za nista na svijetu vec godinama. Rascesljava suhu kovrcavu kosu bez frke. Imam ju 9 godina. Imam i zelenu i dobra je. Tangle teezer original je okej. Meni drazi dulji zupci na zelenoj macadamijinoj. Nemam osjecaj da teezerom dopirem do tjemena. Jer ne dopirem. No sve ove sta ih kopiraju ni ne gledam. Nisu dovoljno jeftiniji da bi mi se razocaranje isplatilo.
2017 06 15
> cipelitza: > Nikakve kopije. Original stvari valjaju. Imam macadamijinu cetku, onu od bambusa, ne mijenjam ju za nista na svijetu vec godinama. Rascesljava suhu kovrcavu kosu bez frke. Imam ju 9 godina. Imam i zelenu i dobra je. Tangle teezer original je okej. Meni drazi dulji zupci na zelenoj macadamijinoj. Nemam osjecaj da teezerom dopirem do tjemena. Jer ne dopirem. > No sve ove sta ih kopiraju ni ne gledam. Nisu dovoljno jeftiniji da bi mi se razocaranje isplatilo. E upravo to,imam osjećaj da joj cetka ne dopire do onog donjeg dijela kose... donji sloj ostane nepocesljan... kupiti cu onda tu macadamia - hvala puno 😊
2017 06 15
Najbolje četke za kosu su one od prirodnih vlakana. Meni je najbolja Balmain četka za ekstenzije. Jako je nježna prema kosi. Dosta je nježnija od macadamia četke jer četke za ekstenzije ne čupaju apsolutno ništa a ljepo rasčešljavanja. Dođu cca 100 kn ( isto ko macadamia). tangle teezer može naelektrizirati kosu ...
2017 06 15
> Natalija77: > > cipelitza: > > Nikakve kopije. Original stvari valjaju. Imam macadamijinu cetku, onu od bambusa, ne mijenjam ju za nista na svijetu vec godinama. Rascesljava suhu kovrcavu kosu bez frke. Imam ju 9 godina. Imam i zelenu i dobra je. Tangle teezer original je okej. Meni drazi dulji zupci na zelenoj macadamijinoj. Nemam osjecaj da teezerom dopirem do tjemena. Jer ne dopirem. > > No sve ove sta ih kopiraju ni ne gledam. Nisu dovoljno jeftiniji da bi mi se razocaranje isplatilo. > E upravo to,imam osjećaj da joj cetka ne dopire do onog donjeg dijela kose... donji sloj ostane nepocesljan... kupiti cu onda tu macadamia - hvala puno 😊 Ja ne uspijevam teezerom do tjemena :') Macadamiu bih odmah kupila istu kakvu imam samo da je ima u prodaji. Najboljih 100kn ikad potrosenih. Ide joj 10.godina, kao nova je. I nema ostre "igle" kao zelena.
2017 06 15
Meni su četke za ekstenzije isto preslabe. S tim me frizerka raščešljava jer inače plačem, ali me onda raščešljava u 4 ili 5 slojeva, ovisi kako koji put pa samo to traje 20 minuta ,:) di ima tih makadamijinih za kupit? moram investirat u nešto :)
2017 06 15