Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Beauty Bay iskustva!

Narucila sam par stvarcica s Beauty baya 1.6 i jos mi nisu stigle a pise da je potrebno 5-7 radnih dana da stigne. Ima li netko da mu je kasnila narudzba? :)
2017 06 16
nikad nije bilo problema, roba je uredno bila na adresi kroz 7 radnih dana..probaj ih kontaktirati imaš na njihoovj stranici službu sa kornike, ali možda je i zapelo u našoj pošti, probaj vidjet u svojoj lokalnoj pošti prvo
2017 06 16
Ja evo koliko dugo kupujem nisam imala nikada problema sa kašnjenjem paketa. Možda najbolje da se javiš njihovoj službi za korisnike :)
2017 06 16
Javila sam im se i kazu da provjerim s Hrvatskom postom , jao vec vidim probleme.
2017 06 17
nis ne brini, ja sam živu dramu napravila prije par dana, samo je posta malo kasnila, stigao paket jucer 😊😊 ps. cak sam i zvala postu, kazu da im je ogromna guzva a sustav pao itd.. al sve ok
2017 06 17
ajde utjesila si me stvarno :")
2017 06 18
Vec su mi poslali formular za izgubljene narudzbe i paketic je stigao jucer ,nakon 28 dana od narudzbe pa eto cisto da znate da je moguce da kasni i po 20 dana.
2017 06 30
ja planiran narucivat preko beautybaya, jeste ikad imale problema s carinom? bojin se da mi to ne dodje vise nego sama paleta :/
2018 02 05
> HanaMilicevic: > ja planiran narucivat preko beautybaya, jeste ikad imale problema s carinom? bojin se da mi to ne dodje vise nego sama paleta :/ Narucivala sam velike iznose,preko 1000kn i nema nikada carine.Jedino Beauty Bay u zadnje vrijeme ljudima ne salje pakete i brise njihove komentare i ljudi se zale.Po 2 mj cekaju paket,niti dodje niti dobiju povrat novaca.Tako da dok se to ne sredi na BB vise ne kupujem.Samo Cult Beauty.🤗
2018 02 05
> KatarinaSarah: > > HanaMilicevic: > > ja planiran narucivat preko beautybaya, jeste ikad imale problema s carinom? bojin se da mi to ne dodje vise nego sama paleta :/ > Narucivala sam velike iznose,preko 1000kn i nema nikada carine.Jedino Beauty Bay u zadnje vrijeme ljudima ne salje pakete i brise njihove komentare i ljudi se zale.Po 2 mj cekaju paket,niti dodje niti dobiju povrat novaca.Tako da dok se to ne sredi na BB vise ne kupujem.Samo Cult Beauty.🤗 možda DPD ima problema :-/
2018 02 06