Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Potpišite peticiju

Ne znam dal ste upoznati s ovim slučajem, ali fuj u kojoj državi živimo. Kao posladavac znam kakvi su nameti prema državi, a oni se igraju s tuđim nevinim životima koji je cijeli život pred njima. Jadni mali anđeli. Peticija: http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/491844/potpisite-peticiju-natjerajte-drzavu-da-pronae-novac-za-malisane-koji-se-bore-za-zivot?utm_campaign=Echobox&utm_medium=Social&utm_source=Facebook#link_time=1497556959
2017 06 19
Pa nije država kriva što su farmaceuti lihvari. :O Ovo je farmaceutsko zlodjelo i lopovluk. ]:) Državu jedino treba početi tjerati da postavi novčani limit koliko lijek smije koštati. Ovaj lijek da je od samih dijamanata uzrađen (k'o što NIJE) NE BI koštao ovoliko.... Ali evo, potpisujem peticiju... :|
2017 06 19
> Uljeshura: > Pa nije država kriva što su farmaceuti lihvari. :O Ovo je farmaceutsko zlodjelo i lopovluk. ]:) > Državu jedino treba početi tjerati da postavi novčani limit koliko lijek smije koštati. > Ovaj lijek da je od samih dijamanata uzrađen (k'o što NIJE) NE BI koštao ovoliko.... > Ali evo, potpisujem peticiju... :| Dijelomično toćno,no dok god ta naša država može plačati dugove poput Todorića itd.E onda i mora spasiti nećiji život. Je da ljekovi jesu skupi,ali ljucki život nema cijenu
2017 06 19