Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Push-up grudnjak

Cureee jel probala koja onaj "nevidljivi" push up grudnjak.. Valja li to stvarno ili je samo dobra reklama? 😊
2017 06 19
Meni stigao neki dan. Narucila sa Aliexpressa za 2 dolara. Ja imam turbo, ali turbo male sisice tako da meni nije postiglo neki efekt. Taj grudnjak je vise za cure kojima nesto stvarno "visi". :-D Ljepilo je super jako, dakle drzi i ne odljepljuje se kao oni obicni samoljepivi grudnjaci koji otpadnu za minutu. Kvalitetno izgleda i zaista je kvalitetan, samo ne na meni. Takav grudnjak je za cure koje nose B kosarice pa nadalje. Nama ravnima nece pomoci ni to.
2017 06 19
> doraos: > Meni stigao neki dan. Narucila sa Aliexpressa za 2 dolara. Ja imam turbo, ali turbo male sisice tako da meni nije postiglo neki efekt. Taj grudnjak je vise za cure kojima nesto stvarno "visi". :-D > Ljepilo je super jako, dakle drzi i ne odljepljuje se kao oni obicni samoljepivi grudnjaci koji otpadnu za minutu. Kvalitetno izgleda i zaista je kvalitetan, samo ne na meni. Takav grudnjak je za cure koje nose B kosarice pa nadalje. Nama ravnima nece pomoci ni to. imas mozda link tog grudnjaka?
2017 06 19
A zai koliko ti je stigao? ☺
2017 06 20
Cure da li ima koja onaj samoljepljivi grudnjak sa spagicom?Kakv je on i jel drzi sta? x-) Ja sam si htjela uzeti ali meni treba 75b velicina.
2017 06 20
Stigao mi za dva tjedna.
2017 06 20
> anabogdanovich: > Cure da li ima koja onaj samoljepljivi grudnjak sa spagicom?Kakv je on i jel drzi sta? x-) > Ja sam si htjela uzeti ali meni treba 75b velicina. O njemu i pricamo.
2017 06 20
> doraos: > Meni stigao neki dan. Narucila sa Aliexpressa za 2 dolara. Ja imam turbo, ali turbo male sisice tako da meni nije postiglo neki efekt. Taj grudnjak je vise za cure kojima nesto stvarno "visi". :-D > Ljepilo je super jako, dakle drzi i ne odljepljuje se kao oni obicni samoljepivi grudnjaci koji otpadnu za minutu. Kvalitetno izgleda i zaista je kvalitetan, samo ne na meni. Takav grudnjak je za cure koje nose B kosarice pa nadalje. Nama ravnima nece pomoci ni to. Hahah a lijepo si me nasmijala, meni nešto "visi" pa ćemo vidjeti hoće li držati 😁 Hvala 👍🏻
2017 06 21
Ja sam isto mislila naručiti, dobro ovaj nije skup pa nije šteta :). Samo me strah da se ne odlijepi sad po ljeti kada se znojimo hehe
2017 06 23