Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Izgubila sam osobnu prije 3 mjeseca i još uvijek ju nisam napravila!!

Dakle izgubila sam osobnu prije 3 mjeseca i prijavila odmah gubitak no još uvijek ju nisam napravila jednostavno ili ne stignem ili zabroavim ili mi nije usput uvijek nešto...Sad me je užasno strah doći na policiju i reći im da već 3 mjeseca hodam bez osobne jer znam da je to kažnjivo djelo. Zna li netko mogu li mi oni dati kaznu na mupu kada dođem izraditi osobnu i kada vide da već 3 mjeseca hodam bez nje? Jeli netko bio u sličnoj situaciji?
2017 06 20
Nisam, ali mi je znala isteći, a da nisam ni primijetila...nisam platila kaznu.
2017 06 20
ja nakon registracije vozila nisam otišla na MUP staviti pečat, jer radi gužve nikako doći na red, tako do sljedeće reistracije, nisam platila nikakvu kaznu...
2017 06 20
mogu ti dati kaznu. E sad je pitanje hoće li...mislim da ti to ovisi o službeniku i koliko sreće imaš, šanse su ti 50% Nadam se da si prijavila barem da si je izgubila i da je to objavljeno u NN, inače bi i zbog toga mogla dobiti kaznu- to je službeni dokument koji po zakonu moraš imati i po zakonu moraš prijaviti da si ga izgubila.
2017 06 20
Neces dobiti kaznu..prijateljici istekla i zaboravila i eto nista joj nece naplatiti
2017 06 20
sto vise cekas, gore ti je. ide i to sredi, bez straha. ako ces morat platit kaznu ili ne vidijet ces kasnjie. ali ako cekas da prode i 4.mj. sve gore i gore
2017 06 20
Imala slicnu situaciju prije nekoliko god - morala sam napisati izjavu zasto ju nisam napravila; napisala sam da nisam imala novaca i da sam u medjuvremenu koristila putovnicu kao identifikacijski dokument.. To je bilo to;)
2017 06 21
Dakle, ja izgubila osobnu sa 17 godina i GODINU DANA ju nisam prijavila niti napravila novu.. toliko o tome 😃
2017 06 22
svakako, ne valja se zezati, nego oglasiti je na vrijeme nevažećom, i nakon 3o dana dobiti novu, --nikad se nezna...
2017 06 22