Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Mjenjanje stila odjevanja

Pozdrav!Trebala bi vasu pomoc😊Promjenila bih stil odjevanja,al neznam odakle poceti😁😁😁😁 Imam u ormaru modernijih stvari,a imam vecinu koju uopce ne nosim i koja ce uskoro na neko bolje mjesto😆😆😆Recite koji stilovi uopce postoje?Slobodno pisite,pitajte,dajte prijedloge...
2017 06 22
Ja obučem ono u čem se osjećam ugodno, nekad objektivno izgleda užasno,al šta se može :')
2017 06 22
Htjedoh reći, svatko ima svoj osobni stil-)
2017 06 22
Ono sto ti se svida npr.to i obuces ?
2017 06 22
Po meni je udobnost najvažnija,jer ono u čemu se ne osjećam udobno,odmah skidam koliko god da lijepo ili nešto
2017 06 22
Danas postoji stvarno pregršt stilova, ja imam neki svoj i vjerujem da je tako sa većinom ljudi. Nosim ono što mi se sviđa i u čemu se osjećam dobro, nisam rob trendovima no ako mi se neki svidi isprobati ću ga. I tako. Jednostavno moraš vidjeti što ti se sviđa i na temelju toga sagraditi svoj stil. I ne, ne moraš spadati u posebni stil jer baš kao što sam ranije napisala svatko ima neki svoj. U tome i jest ljepota stilova :") <3
2017 06 22
Najvažnije je da nosiš ono što se tebi sviđa bez obzira ako drugi tako ne misle. Ja se malo poigravam,kombiniram ono što mislim da nebi nikad pasalo,i eto čuda super je :)
2017 06 24