Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Help-hitna depilacija, gdje, kod koga...? Zagreb

Pozdrav, evo nisam se čupala go-di-na-ma (prešla skroz na britvicu :") ) ali 01.07.imam neku svečanu prigodu i moram. Moja stara kozmetičarka više ne radi i lijepo molim bilo kakvu preporuku za depilaciju ŠEĆERNOM pastom ako netko zna gdje se može naručiti ovako u skoro posljednji tren.,:( ..Ma ako ne nađem šećermnu pastu možda i obično..ali samo da uletim na nečiji termin...Dovraga ,:( :@
2017 06 24
preporucujem studio Nina u Vlaskoj :)
2017 06 24
Think Pink, Maksimirska 14
2017 06 25
Sunceko, Dobojska 5-odmah kod Tresnjevackog placa,ako Vas zanima- posaljem u inbox broj direkt za narudjbu- meni najjbolja...uvijek mi izadje u susret za zadnji tren..
2017 06 25
Evo da se ubacim, nisam nikada bila kod kozmetičarke na depilaciji, a želim se riješiti britvice, tako da također tražim preporuku za salon, po mogućnosti Novi Zagreb, centar..isto bi štećernom pastom..i nedam se da neće jaako boljeti :Đ
2017 06 25
Hvala svima što ste se uključile u temu da pomognete :) :) odluka je pala, a GreenQueen želim sreću u nalaženju bezbolne depke jer je to sveti gral. ,:)
2017 06 28