Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Užas!!Blago rečeno!!

Da li je netko vidio nove postove na temi Ana Mate stezanje obruča?Mene su užasnule i pošteno preplašile stavljene fotografije toliko da mi je pozlilo.Kud sam i išla otvarati!Al ni na kraj pameti da će biti nešto ovakvo!:o :o
2017 06 25
Pa ja sam stvarno blesava! Prestravim se i poslije vidim da se ona sprda!! Kakav to mozak mora bit majko moja...
2017 06 25
Znači, sad sam i ja pogledala-(( jupiii ja, budem imala super snove. Laku noć
2017 06 25
O Bože,život mi se zgadija fuj :( Nije bitno da li se zeza ali slike su za zbljuv...ovo je za ličit i Amen ,:(
2017 06 25
Majalike oprosti, stvarno mi je žao. Nije mi bila namjera nekog navlačiti da pogleda jer znam kako je ta strava djelovala na mene.Dobro,činjenica je da sam ja malo osjetljivijih živčeka.Bila budna dobar dio noći. Samo sam htjela vidjeti da li je netko nabasao slučajno kao i ja. Nagledala sam se i načitala svačeg nečeg tu na "krpama" ali ovo je...ovo je iznad poremećaja, iznad bolesti... Mystery, ne znam može li se ovak šta uopće liječiti. Ne osudjujem, daleko od toga, više mi izaziva strah...
2017 06 25
A što je bilo? Obrisano je, ne vidim ništa osim Uljeshurinih komentara od prije 12 sati.
2017 06 25
Uvijek propustim tulum ,:(
2017 06 25
> bbiibbaa: > Majalike oprosti, stvarno mi je žao. Nije mi bila namjera nekog navlačiti da pogleda jer znam kako je ta strava djelovala na mene.Dobro,činjenica je da sam ja malo osjetljivijih živčeka.Bila budna dobar dio noći. Samo sam htjela vidjeti da li je netko nabasao slučajno kao i ja. Nagledala sam se i načitala svačeg nečeg tu na "krpama" ali ovo je...ovo je iznad poremećaja, iznad bolesti... > Mystery, ne znam može li se ovak šta uopće liječiti. Ne osudjujem, daleko od toga, više mi izaziva strah... Preživila sam..-))
2017 06 26
Kvocka-bolje da ne vidiš to, vjeruj meni i ovima što vidješe. Gitadevi-ovakav tulum je sreća propustiti. Da bar ja jesam... Majalike-:) Pisala sam adminkici, pa sam mislila da je ona brzinski reagirala, ali sam dobila odgovor da nije nego je korisnica obrisala sama. U pitanju su bili vrlo uznemiravajući foto uradci.Kako bilo da bilo, ta štorija je gotova, pa uskoro brisem temu.
2017 06 26