Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

pretty little liars

Cure, može li se već danas pogledati zadnja epizoda? Ako da, na kojoj stranici? Hvala :")
2017 06 27
hvala ti :)
2017 06 27
Ja ništa ne kužim, pa ja sam mislila da je to gotovo? Da li postoji nastavak iako su ustanovili tko je A i zašto je sve to radila?
2017 06 28
> marta10: > Ja ništa ne kužim, pa ja sam mislila da je to gotovo? Da li postoji nastavak iako su ustanovili tko je A i zašto je sve to radila? A je CeCe, nakon toga se počela pojavljivati AD. Legica mi je javila tko je AD, i nikako mi nema smisla serija uopće, a baš sam htjela po tko zna koji puta gledati ponovno.. :|
2017 06 28
A svašta, uvik isto, neznaju stati, izbace još jednu sezonu i unište sve :/ A morat ću pogledati šta ću, kad je godinama pratim, neću sad stati x-) x-) Hvala na inf :) ;) p.s. nemoj otkriti tko je AD :') x-)
2017 06 28
Da ovo je zadnja epizoda bila jer postoji jos jedna osoba iznad CeCe 😄 Uglavnom, pogledala sam finale i onako, nis posebno.. masu stvari na kraju nije ni objašnjeno.. Al nema veze aj 😄
2017 06 28
> marta10: > A svašta, uvik isto, neznaju stati, izbace još jednu sezonu i unište sve :/ A morat ću pogledati šta ću, kad je godinama pratim, neću sad stati x-) x-) Hvala na inf :) ;) p.s. nemoj otkriti tko je AD :') x-) neću :D vidjet ćeš
2017 06 28
:') :') :') ;) ;) ;)
2017 06 29
Kraj je katastrofa, barem meni, očekivala sam puno više :') Puno toga nema smisla, puno toga nije objašnjeno kako treba i djeluje mi isforsirano kraj, onako nešto na brzinu u zadnji čas osmišljeno, samo da se serija već jednom završi ,:)
2017 06 29
Totalno katastrofa, bas sam se razocarala jer pratim ovu seriju godinama! I do sada te svaka epizoda vukla da nastavis gledati, ali ovaj kraj su bas zeznuli! :'(
2017 06 29
Ja obozavam ovu seriju i gledala sam je na Fox-u al sad vise nema,nezz zasto...zadnja epizoda je bila ono kad je Ezra napucan...koliko jos ima do kraja?Moram je pogledat...
2017 07 15
> Petrasonja: > Ja obozavam ovu seriju i gledala sam je na Fox-u al sad vise nema,nezz zasto...zadnja epizoda je bila ono kad je Ezra napucan...koliko jos ima do kraja?Moram je pogledat... Sedma sezona je zadnja! Ovo kad je Ezra napucan je vjv na pocetku, ja se toga uopcee ne sjecam x''d
2017 07 15
Nemam pojma koju sam sezonu gledala...jos nisu otkrile da je A Cece to znam...Ezra je napucan kad su one sve 4 otisle kod Ali tamo gdje se ona skrivala...kad su se naganjivale sa A po krovu zgrade...bas te zadnje epizode nisam koncentrirano gledala klinci su mi bili bolesni...ahhh mislim da cu sve ponovo 😮😁
2017 07 16
Bas bi volila procitat knjigu(knjige)...samo sto bas trenutno nemam vremena,al uskoro hocu sigurno😆
2017 07 16
probah gledat, i došla san do neke šeste, sedme epizode i ..... jednostavno nisan mogla dalje xD preloša je gluma, priča na prvu pari zanimljiva i sve to, ali nemogu prevazić tu lošu glumu i loše napisan script, baš mi je to ajme xD :D žaj mi je za vas fanove šta, kako kažete, na kraju nije ništa razjašnjeno, to je baš bezveze, jer je tako bilo i s Mentaliston i Red Johnon. ''wrap up-ali'' su cilu štoriju i na kraju jedno veliko... ništa :/ a to i je najgore, jer taman se navučeš, gledaš, pratiš i na kraju se razočaraš :/
2017 11 19