Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Ne kontrolirano mršavljenje

pozz curee :** evo cisto da vidim dali se kome desava da ne namjerno smrsai 10 kila u 2 mjeseca.. mislim nije da se bunim :D ali sad me polako brine, jer jedem istu kolicinu i istu vrstu hrane, i cak se puno manje krecem nego prije(takva vrsta posla).. pa mi ne pada na pamet koji b uzrok mogao bit i naravno sva roba mi je prevelika saada .. :O
2017 07 06
To je razlog za posjet liječniku, definitivno simptom neke bolesti. Ne mora bit ništa opasno...možda štitnjača ili sl ali nije normalno nikako
2017 07 06
U doktora!!!
2017 07 06
Vjerovatno stitnjaca jer je moja mama isto tako smrsavila 10 kg u 2 mj i razlog je bila stitnjaca
2017 07 06
ako puno žeđaš onda je sigurno šećer... :(
2017 07 06
3-4kg je normalno u mjesec dana, ovo već nije normalno.... :/
2017 07 06
uglavnom su mi svi rekli da je stitnjaca, definitivno trebam to provjeriti kod doktora, jer da je samo stres nebi bas tako daleko otislo :/
2017 07 06
> cloey94: > pozz curee :** > evo cisto da vidim dali se kome desava da ne namjerno smrsai 10 kila u 2 mjeseca.. > mislim nije da se bunim :D ali sad me polako brine, jer jedem istu kolicinu i istu vrstu hrane, i cak se puno manje krecem nego prije(takva vrsta posla).. pa mi ne pada na pamet koji b uzrok mogao bit > i naravno sva roba mi je prevelika saada .. :O Takva sam i ja,mislim da to nije nista,cijeli zivot sam mrsava. Jedino me trudnoca zdebljala i nakon toga opet mrsava totalno. Nitko ne moze vjerovat da sam rodila ;)
2017 07 07
Ali ti provjeri kod doktora svejedno,tako da budes sigurna da nije nista :)
2017 07 07
to se meni desilo prosle godine i onda se postepeno vratilo i sad sam opet normalna, znam jos par zena koje su to dozivjele
2017 07 07
štitnjača, šećer ili depresija naravno, napraviti sve pretrage da se isključi i nešto gore
2017 07 12
Ja sam smršavila 12 kg u 14 mjeseci, s tim da dojim i krećem se puno više nego prije (2 dijete). Na sistematskom je internistica smatrala da takav gubitak kg zahtjeva dodatnu provjeru (štitnjača, dubinska krvarenja, željezo, gastroenterolog, endokrinolog), tako da Vi nemate što razmišljati nego ravno doktoru. Ne mora biti ništa, kod mene je sve u redu, ali zdravlje ne treba zanemarivati.
2017 07 12