Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Ajme ljudi sto kuhati po ovim vrucinama

Vrtim se stalno u krug, riza, krumpir, pohano meso, mljeveno meso... Sto skuhati, a da se ne rasteze ko zvaka po dva sata u ovoj vrucini...odrasla sam po ljeti na satarasu, kajgani na sto nacina sa salatom, a danasnji klinci bi sve same oblizeke... sto hoce jedan, nece drugi... izluduje me taj rucak 😣
2017 07 06
ja sam uglavnom na varivima s mesom, sve sa žlicom... nema pečenja, nema saftova i teške hrane... U većini slučajeva sve stavim zajedno i nek se kuha... serviram uvijek razne salate uz to .... pa i voćne za desert... Nema kapriciranja, izaberi od ponuđenog ili budi gladan... a salama, majoneza, narezaka jednostavno nema u fridžu ....
2017 07 06
puno raznih salata, što manje kuhanja, neki prilog uz to...i to je to...
2017 07 06
> Natalija77: > Vrtim se stalno u krug, riza, krumpir, pohano meso, mljeveno meso... Sto skuhati, a da se ne rasteze ko zvaka po dva sata u ovoj vrucini...odrasla sam po ljeti na satarasu, kajgani na sto nacina sa salatom, a danasnji klinci bi sve same oblizeke... sto hoce jedan, nece drugi... izluduje me taj rucak 😣 I mene!😂
2017 07 06
Danas bez mesa...juhica...paradajz salata..njoki sa gorgonzolom... <3
2017 07 06
> SonjaSpoljaric: > puno raznih salata, što manje kuhanja, neki prilog uz to...i to je to... ja danas imam samo pohane tikvice i patliđane......navečer se može još nešto prigristi,
2017 07 06
Pašta s tikvicama, ljetni twist (riza i povrce),zganci s lovačkim saftom i sl. :)
2017 07 06
jedino što se potrudim napraviti punjene paprike jer ih svi volimo....
2017 07 06
> SonjaSpoljaric: > > SonjaSpoljaric: > > puno raznih salata, što manje kuhanja, neki prilog uz to...i to je to... > ja danas imam samo pohane tikvice i patliđane......navečer se može još nešto prigristi, Vauuu i ja isto, obožavam to, uz to sam napravila i salatu od krastavca i rajčice! Mogla bi isto to danima <3
2017 07 06
> KontesaNeraZG: > ja sam uglavnom na varivima s mesom, sve sa žlicom... nema pečenja, nema saftova i teške hrane... > U većini slučajeva sve stavim zajedno i nek se kuha... serviram uvijek razne salate uz to .... pa i voćne za desert... > Nema kapriciranja, izaberi od ponuđenog ili budi gladan... a salama, majoneza, narezaka jednostavno nema u fridžu .... Ovo isto kao da sam ja pisala,najbolje tako po ljeti ,a ako kome ne paše,nek' bude gladan hehe,Al većinom jedu 😉
2017 07 06
Ma meni sve lagano pase, al imam doma pubertetliju koji je opet gladan za pol sata ako ne pojede za rucak bar kilu pohane piletine il pol odojka
2017 07 06
Ja živim na jogurtu, salati i sladoledima.
2017 07 06
Ma sve je lako,ako nemaš male mustre doma.💞
2017 07 06
je,razmažena su ta djeca danas, kad bi nas pitala mama što bismo jeli, mi bi odgovorili - ono što ima.- .....
2017 07 06
> SonjaSpoljaric: > je,razmažena su ta djeca danas, kad bi nas pitala mama što bismo jeli, > mi bi odgovorili - ono što ima.- ..... Da,da, to su bila "zlatna vremena" Baš me raduje...i to sjećanje...danas, hvala onom tko je ovo napisao! <3
2017 07 07
1 2