Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Obrisani razgovori ?!

Pozdrav cure, molim vas može li mi itko objasnit zašto i kako su mi nestali razgovori .......Imala smo otp. 30ak razgovora , sve "dovršene" razgovore premjestila sam u "obrisano "radi preglednosti .... gledam danas slučajno, htjela se prisjetit šta sam kupila kod jedne cure i NEMA razgovora !!!ostalo mi je svega 7 razgovora !!......Jesam li ja onako stvarno plava, nešto ne kužim ...u čemu je štos ....di su nestali razgovori .......
2017 07 09
Neznam tocno ali poslje koliko vremena obriseni razgovori nestanu. Drugi put ak su vam bitni razgovori nemojte ih obrisat.
2017 07 09
Ma to mi i nije jasno...... ostao mi je npr razgovor od moje druge kupnje ( zapamtila sam jer sam na krpicama tek od 1. mj. ), dok mi je npr, razgovor predzadnje i kupnje prije te nesta !!!
2017 07 09
Probaj se javiti adminu pa neka ti objasni u čemu je problem.
2017 07 10
tnx , :) probat ću....baš mi je ovo nejasno.....
2017 07 10
> Irena1919: > tnx , :) > probat ću....baš mi je ovo nejasno..... I meni su nestali stari razgovori iz 'obrisano'. One koje ne odgovore ili samo pošalju upite pa umuknu, njih prebacim tamo gdje im je mjesto. Sada bi mi dobro došlo prelistati neke od njih, ali ništa od svega.
2017 07 12
I meni se obrisalo 😢
2017 07 17