Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Kuma na vjenčanju- marama

Pozdrav cure, kuma sam na svadbi u Slavoniji. Tu je običaj da kume nakon otplesavanja mladoj stavljaju maramu oko vrata. Pošto će svatovi biti u svijetlo ljubičastoj boji, lila, boja lavande i rozoj bilo bi dobro tako nešto kupiti. Ne mora biti jednobojna, nešto lijepo za mladu curu. Svatovi su krajem kolovoza, ali ipak ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/9c0b194fff8683049169363953683fb3.jpg) Obišla sam dosta trgovina i pronašla samo kineske marame-šalove koji izgledaju baš loše i neke marame za starije gospođe. Ja bih nešto kao na slici. Unaprijed hvala svima na pomoći!
2017 07 10
možda da probaš naručiti preko interneta? do osmog ti stigne sigurno ;)
2017 07 10
Požeški kraj, pretpostavljam ;) U Brodu ima jedan dućan u širokoj, gdje između ostalog drže svilene marame, mislim da su oko 150 kn, mogu ti pogledati ovih dana kakve su.. možda i diadema ima tako nešto. U dm-u sam ih isto vidjela.
2017 07 10
Hvala puno! :-) Tako je -.- Požeški kraj Užas od ponude! Planiram ići u Slavonski Brod sljedeći tjedan pa ću definitivno otići pogledati u širokoj. Je li to prije Bipe ili poslije? A gdje je Diadema? U Colloseumu ili Supernovoj?
2017 07 12
Preko puta Bipe, zove se dar svom domu, nemoš fulat ;) U Colosseumu. Zaviri i u Orsay.
2017 07 12
Hoću! :-D Ima li možda i tamo kraj PBZ banke? Znam da je prije tamo bilo posuđa, torbi, pa čak i badića :-D :-D kako se diše u Slavonskom Brodu ovih dana? Vidim na internetu da je već ludnica od rafinerije :-(
2017 07 12
Dar svom domu je preselio preko puta bipe, onaj kod pbza je zatvoren... Sto se tice zraka, odvratno je i sve smrdi (najvise ujutro, kao pokvarena jaja) :'(
2017 07 12
Evo Kikica ti je sve već rekla, to je taj isti dućan i da, imaju oni svašta nešto lijepoga :") Ponesi gas masku, ovo ne da nije normalno, nego.. ne znam više što bih rekla. Bježat.
2017 07 12
U ponedjeljak dolazim :-D Gas maska spremna! hihi Kad dolazim s nekim tko ne dolazi često u Slavonski Brod negdje na zaobilaznici kod skretanja za industrijsku ih uhvati panika: Jao što to smrdi? Jel se auto pokvario? Jel guma gori? :') :') :') :') I tako svaki put! Uvijek kažem: Bez brige, sve je u redu s autom, to je samo Slavonski Brod :-( Nažalost! Predivan grad, predivni ljudi, a toliko problema. Hvala cure na savjetima. Javim se ako nešto nađem :-)
2017 07 13
Bila sam u Slavonskom Brodu, ništa našla nisam :-D Dar svom domu tete kažu da će dobivati....nadam se da hoće :-(
2017 07 17
Ajoj žao mi je. Navratim ja kad budem prolazila pa pitam. Ne pada mi trenutno ništa više na pamet, ako se sjetim javim.. Hodam danas po gradu i gdje god krenem Pž registracije haha.. odmah sam te se sjetila, eto mogle smo i na kavu :D
2017 07 17
Trgovine Croata možda http://www.croata.hr/hr-hr/naslovnica/c156/ jednom sam kupila svilenu maramu za poklon tamo.
2017 07 17
Evo naletila sam danas na ovu u jednom butiku, ne znam jel ti paše, 149 kn, svila ![](http://hr.img.kominoi.net/hr/images/message/940a29ee7cfa351272d880958c9041b3.jpg)
2017 07 18
hehe Požežani nemaju gdje kupovati pa dođu u Slavonski Brodu :-D Blliss gledala sam marame na njihovom web shopu, al su im cijene jaaaako velike. Od 500kn do 1500kn. :-( Maleficent80 cijena ove mi je prihvatljiva, al nije baš lijepa. Nešto bih nježnije, pastelnih boja. Koja je to trgovina? :-) Možda imaju nešto decentnije? :-)
2017 07 18
Kao da u Brodu ima puno više izbora. Prije u onom drugom Brodu :') Ja bih vaš Mad, slinim na fb na njihove slike :) Sve su takve turbo šarene i imaš obične, jednobojne, vide se čak na slici iza. One su 20ak kuna na akciji čini mi se. To ti je na početku široke, kod Argentuma. Jesi bila u silveru na cipeliću? Onaj trg odmah do semafora.
2017 07 18