Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Koliko vremena treba za status paketa?

Upisala broj, odradila online, predala, proslo 20minuta i nista!! Paket nije pronađen - U slučaju da je paket još u pripremi provjeru statusa pokušajte kasnije - Provjerite da li ste pravilno unjeli broj paketa na računu
2017 07 17
Sve ok. :") Imamo zamjenu i zena je jako neugodna, stavila robicu na paket pa dok sam lijepo zamolila da stavi u paket pocela je pred svima vikati kak ju vrijedjam i da u svojih 15godina koliko radi na tisku tako nesto nije dozivjela. Btw.zena naplacuje djeci u kvartu lizalice i sladoled vise nego kostaju ali sad traze racun pa ne moze, i tako..pozz svima!
2017 07 17
Ima zbilja neugodnih prodavaca na Tisku,lani je jedna na mene doslovno vikala da joj uneredujem poslozene sladolede(a nisam!),toliko mi je digla tlak da sam cak razmisljala o tome da pismeno prijavim njeno ponasanje😡
2017 07 17
nije svatko za rad s ljudima
2017 07 17
Stvarno svasta...danas svako sebi svasta dopusta,mislim da bi ta mene zapamtila...sva sreca kod mene radi neka extra ljubazna kad dodem kod nje koda sam na kavi s fendicom,svaki put se napricamo...stvarno mi je super zenskica... Ali ovo svasta,ta tvoja je sigurno ona teta sa tiska sto otvara pakete i unistava odjecu,nosi torbice dok se ne raspadnu i igra nogomet u obuci koja se nade u paketima😏toooo je ta 100%😊
2017 07 17
Na mom kiosku su jedan barba i jedna teta koji su podjednako divni,vikanjem me pocastila "gospoda"(to gospode vidjelo nije!)na nekom Tisku u gradu gdje sam usput stala kupiti bon za mob i djetetu sladoled😠
2017 07 18
> dadeek: > Sve ok. :") > Imamo zamjenu i zena je jako neugodna, stavila robicu na paket pa dok sam lijepo zamolila da stavi u paket pocela je pred svima vikati kak ju vrijedjam i da u svojih 15godina koliko radi na tisku tako nesto nije dozivjela. Btw.zena naplacuje djeci u kvartu lizalice i sladoled vise nego kostaju ali sad traze racun pa ne moze, i tako..pozz svima! Sta je ona uopce imala dirati tvoju robicu?Ja svaki puta dobijem kutiju i sama u nju stavim robicu i ostalo zaljepim je i tek onda joj predam...jednom kad sam bila s bebom zamolim je da mi stavi odjecu u kutiju,jer sam malu na rukama imala,kaze ona bi ali nesmije,ja sama moram😞to od tiska do tiska razlicita pravila😕
prije 29 dana, 09:37
> Petrasonja: > Stvarno svasta...danas svako sebi svasta dopusta,mislim da bi ta mene zapamtila...sva sreca kod mene radi neka extra ljubazna kad dodem kod nje koda sam na kavi s fendicom,svaki put se napricamo...stvarno mi je super zenskica... Žena ima slobodnog vremena pa jedva čeka da joj netko naleti, brže joj 'radno' vrijeme prođe. x-)
prije 24 dana, 14:01