Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Dugi otok 3/4 dana

Pozdrav cure, Je li tko bio? Imate li kakvu preporuku za povoljan smještaj? Cijene? Preporuke za restoran? Okolne izlete? Unaprijed hvala.
2017 07 17
Svake godine sam tamo,al na izletu na dan.nekad znamo prespavati pod vedrim nebom ja i muž..iskreno mislim što se smještaja tiče teško da sada nešto ima slobodno,možda jedino na crno...
2017 07 17
> anamajic14: > Svake godine sam tamo,al na izletu na dan.nekad znamo prespavati pod vedrim nebom ja i muž..iskreno mislim što se smještaja tiče teško da sada nešto ima slobodno,možda jedino na crno... da imate li možda koga da bi mogla upitati za smještaj?
2017 07 19
odite na facebooku ,imate 20 ak grupa za iznajmljivanje apartmana ...tamo objavite točno šta želite,koliko od plaže,cijenu i sigurna sam da ćete nešto pronaći
2017 07 19
> anamajic14: > odite na facebooku ,imate 20 ak grupa za iznajmljivanje apartmana ...tamo objavite točno šta želite,koliko od plaže,cijenu i sigurna sam da ćete nešto pronaći došla sam do smještaja - JEDVAAAAAAA jer je tada fešta. sada prijedlozi za ostalo :)
2017 07 20