Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tisak cijene paketa

Ne razumijem koje su sad to fore s TISAK slanjem, svi šalju samo preko tiska.. Cipele ne stani u S kutiju koja je 15kn ali je neki računaju po 20kn jer ne ispunjavaju prek neta,,ok M kutija 20/25kn?? Zar nije bolje slati preko hr pošte preporučeno,, lakše cipele 15.60kn a teže do 18kn??
2017 07 18
Lectra naravno da je lakše , jer kod mene nema kutija na tisku samo .L , i cijene su povojne u pošti , nego na tisku. Ja sad šaljem većinom poštom pakete .
2017 07 18
Tako je, nema S kutija, a bome ni M. I sama u zadnje vrijeme šaljem samo Poštom.
2017 07 18
> harpo31: > Tako je, nema S kutija, a bome ni M. > I sama u zadnje vrijeme šaljem samo Poštom. U zadnje vrijeme sam presretna ako naletim na M kutiju! Namjerno to rade... rekla mi je žena iz tiska da im uopce ni ne dolaze S kutije
2017 07 18
Nije problem u slanju Tiskom, već u nedostatku manjih jeftinijih kutija. Pa za razliku u cijeni Posta se jos uvijek isplati cak i kod vecih i tezih artikala.
2017 07 18
> sim3sim3: > > harpo31: > > Tako je, nema S kutija, a bome ni M. > > I sama u zadnje vrijeme šaljem samo Poštom. > U zadnje vrijeme sam presretna ako naletim na M kutiju! Namjerno to rade... rekla mi je žena iz tiska da im uopce ni ne dolaze S kutije Tako je!
2017 07 18
Pošta je jeftinija, a curama se ne da valjda improvizirati kutiju za poštu pa nude tiskom jer je kao jednostavnije. Kod mene na nekoliko tisak kioska zadnje vrijeme imaju samo M ili L kutija, a omotnicu nisam vidjela već više od godinu dana... To namjerno rade male kutije da ljudi moraju više plaćati. Trebalo bi tisak dati u "potrošački kod" npr. za sitnicu treba platiti ogromnu kutiju... Di toga ima, samo kod nas.
2017 07 18
Mogli su uvesti da je cijena 5 kn manja ako doneseš svoju kutiju. Mislim, ja te kutije većinom bacam jer nemam što s njima. Tu i tamo koju sačuvam ako šaljem uskoro nešto poštom. Ali poštom rijetko šaljem pa ništa ni od toga.
2017 07 18
Uvijek šaljem poštom, jednostavno i povoljno ;)
2017 07 18
Osobno sam imala jako losa iskustva sa postom kao i vecina curka na krpicama tako da mi posta vise ne dolazi u obzir ma koliko god tisak bio skup. Gube pakete,preporucenu posiljku sam cekala 2 tjedna (jako neprofesionalno),jednom je dosao paket na vrijeme (bio je preporucen kasnio je ali na vrijeme za frendicin rodendan) ali sto se dogodilo..on je potrubio jedanput u 7 ujutro ispred kuce nije se ni potrudio uc u dvotiste i otic do vrata da dostavi taj paket. Moja ujina je otvorila prozor taman da mu se zadere on je otisao. Dolazim popodne sa posla cujem pricu uzmem papiric koji je ostavio i zovem postu da pitam gdje da odem po paket bilo je hitno. I odem ja do poste cekam pola sata u redu dodem na salter dam papiric reko ajde nema veze sta nije ostavio sad cu ga dic i to je to. Da se zena vrati i kaze vaseg paketa nema kod vozaca je u kombiju. Takoder preporucen paket koji sam cekala vec 5 dana taj dan kad sam ga isla podic je bio vec 6. dan kako ga nema i ja sva zivcana (tko nebi bio) kazem zenskoj da me ne zanima da ga iskopa kako zna. Na to ona meni brzobrazno bahato ko da je pokupila svu pamet svijeta kaze preporucene do 4 radna dana imaju pravo stic. Ja reko ja ovaj paket cekam 6 dana i onda kad je bapokon stigao dostavljac se nije ni potrudio ga ostavit..uglavnom da ne duzim ja bez tog paketa nisam htjela otic doma i onda su ga zvali da donese paket u postu (prvo su nudili da ce ga kroz sat vremena dostavit meni doma odbila sam naravno jer nebi dosao sigurno). Vozac je bio uzasno zivcan kad je dosao pa kad je kopao iza trazeci moj paket druge je bacao uokolo (jos jedan razlog zasto je posta sr**e jer ostecuju tude pakete tako i lome ako ima ista lomljivo unutra. Tko voli nek izvoli! :D
2017 07 19
Imam identična iskustva s poštom. Grozni su!> Ella64: > Osobno sam imala jako losa iskustva sa postom kao i vecina curka na krpicama tako da mi posta vise ne dolazi u obzir ma koliko god tisak bio skup. Gube pakete,preporucenu posiljku sam cekala 2 tjedna (jako neprofesionalno),jednom je dosao paket na vrijeme (bio je preporucen kasnio je ali na vrijeme za frendicin rodendan) ali sto se dogodilo..on je potrubio jedanput u 7 ujutro ispred kuce nije se ni potrudio uc u dvotiste i otic do vrata da dostavi taj paket. Moja ujina je otvorila prozor taman da mu se zadere on je otisao. Dolazim popodne sa posla cujem pricu uzmem papiric koji je ostavio i zovem postu da pitam gdje da odem po paket bilo je hitno. I odem ja do poste cekam pola sata u redu dodem na salter dam papiric reko ajde nema veze sta nije ostavio sad cu ga dic i to je to. Da se zena vrati i kaze vaseg paketa nema kod vozaca je u kombiju. Takoder preporucen paket koji sam cekala vec 5 dana taj dan kad sam ga isla podic je bio vec 6. dan kako ga nema i ja sva zivcana (tko nebi bio) kazem zenskoj da me ne zanima da ga iskopa kako zna. Na to ona meni brzobrazno bahato ko da je pokupila svu pamet svijeta kaze preporucene do 4 radna dana imaju pravo stic. Ja reko ja ovaj paket cekam 6 dana i onda kad je bapokon stigao dostavljac se nije ni potrudio ga ostavit..uglavnom da ne duzim ja bez tog paketa nisam htjela otic doma i onda su ga zvali da donese paket u postu (prvo su nudili da ce ga kroz sat vremena dostavit meni doma odbila sam naravno jer nebi dosao sigurno). Vozac je bio uzasno zivcan kad je dosao pa kad je kopao iza trazeci moj paket druge je bacao uokolo (jos jedan razlog zasto je posta sr**e jer ostecuju tude pakete tako i lome ako ima ista lomljivo unutra. Tko voli nek izvoli! :D
2017 07 19
Hvala vam na odgovorima. :")
2017 07 19
Meni lagano isto tisak ide na živce, hoću poslat haljinu, torbu,ima samo L kutiju i naplatila mi 30 kn. Jeftino dam stvati i ona sam još u minusu zato jer nema manjih kutija, najbolje opet na poštu se prebacit grrr 🙈😠
2017 07 29
> jelosiN: > Meni lagano isto tisak ide na živce, hoću poslat haljinu, torbu,ima samo L kutiju i naplatila mi 30 kn. Jeftino dam stvati i ona sam još u minusu zato jer nema manjih kutija, najbolje opet na poštu se prebacit grrr 🙈😠 Ja sam se prebacila na postu...ma punoo je jeftinije...za jednu maju ili haljinu platim 12,50kn...a ne bjesnih 25-30😮....treba ove na tisku lagano ignorirat pa da vidis kak ce spustit cijene i kak ce imat kutija😎
2017 07 29
Tisak se def. više neisplati.Paket u pošti do 5 kg težine platiš 20-25kn max.Ja preko tiska šaljem jedino ako netko baš tako želi.
2017 07 30